KFC breidt bezorging uit met Uber Eats in Helmond en Lelystad


Formulenieuws - KFC werkte al samen met Uber Eats, maar breidt die samenwerking nu uit met het bezorgplatform in Helmond en Lelystad. De uitbreiding is een logisch gevolg van de sterk toegenomen vraag naar bezorging.

Benjamin Lauritz, General Manager KFC Northern Europe: "Delivery vormt een steeds belangrijker onderdeel van onze groeistrategie. De vraag naar goede bezorging is in het afgelopen jaar flink toegenomen. We zijn dan ook erg blij dat wij samen met Uber Eats ons bezorggebied kunnen uitbreiden en mensen daardoor op een makkelijke en snelle manier kunnen laten genieten van de producten van KFC. We willen dat KFC voor iedereen toegankelijk is, of dat nu via bezorging, de Drive of het restaurant is."

KFC Nederland

Als onderdeel van KFC Northern Europe heeft KFC Nederland 81 restaurants. Iedere dag wordt de kip door de KFC-koks vers bereid naar het originele recept uit 1939 van oprichter Colonel Harland Sanders.

Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Nederland kijkt Oranje met burgers, pizza en sushi

Analyse - Terwijl het Nederlands elftal zondagavond de WK-groepswedstrijd tegen Japan speelde, zaten duizenden Nederlanders thuis voor de televisie met eten binnen handbereik. Gegevens van maaltijdbezorger Uber Eats laten zien dat voetbal en comfortfood opnieuw een succesvolle combinatie vormden.

Lees bericht


Cheeseburger meest populaire hamburger in Nederland

Analyse - De cheeseburger blijft onverminderd de populairste hamburger van Nederland. Dat blijkt uit nieuwe besteldata van Uber Eats, gepubliceerd ter gelegenheid van Wereld Hamburgerdag. Vooral zaterdagavond rond 19.00 uur grijpen Nederlanders massaal naar burgers, vaak niet alleen: gemiddeld bevat een bestelling 4,5 hamburgers.

Lees bericht


Hawaiian brengt bowl samen met comedian Jay Francis

Formulenieuws - Hawaiian heeft deze maand een opvallende nieuwe toevoeging aan het menu geïntroduceerd. In samenwerking met comedian Jay Francis lanceert de keten de zogeheten Faya Bowl. De bowl is geïnspireerd op de Surinaamse roots van Francis en combineert uitgesproken smaken zoals knapperige bananenchips en pittige Madame Jeanette-peper.

Lees bericht



Fastfoodketens goed voor 76 miljoen bezoeken in Nederland

Onderzoek - Nederlandse fastfoodketens hebben het afgelopen jaar gezamenlijk 76 miljoen bezoeken getrokken. Dat blijkt uit de Nationale Benchmark Fastfoodketens, een grootschalig onderzoek van Multiscope onder bijna 4.000 Nederlanders. Met name McDonald’s neemt een dominante positie in, terwijl formules als Mr. Sushi en eazie vooral populair zijn onder jongvolwassenen.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid