Maas lanceert premium koffiemerk Blendstar voor bedrijven en zorgsector


Koffie - Vendingmachine producent Maas in Eindhoven introduceert onder de naam Blendstar een nieuw premium koffiemerk gericht op bedrijven, scholen en de zorgsector. Blendstar bestaat uit verse premium koffiebonen voor de verkoop van koffie in kantoren, de educationmarkt en zorginstellingen. De ambitie van Blendstar is om te stoppen met standaard koffiekwaliteit op het werk, in scholen, ziekenhuizen en zorginstellingen en op deze locaties iedereen te voorzien van hoogwaardige premium koffiekwaliteit. Blendstar premium is er in de blends Gently Roasted en Firmly Roasted en heeft het Rainforest Alliance keurmerk. Ook is er Blendstar Single Origin waarvan de koffiebonen afkomstig zijn uit Ethiopië. Deze bonen worden niet zoals de meeste koffiebranders in Nederland gebrand, maar juist in het land van herkomst om daar echt impact te maken.  Het nieuwe koffieconcept van Maas bestaat uit Blendstar premium koffiebonen, state of the art koffiemachines, koffiebenodigdheden en verkoopbevorderende materialen en presentaties. Maas is in Nederland een van de grootste aanbieders van vendingmachines met koffie, thee, frisdranken en snacks. Het bedrijf is actief in Nederland, Duitsland en Denemarken; er werken 850 mensen. Lees meer over de laatste ontwikkelingen in de markt van koffie en thee in de aankomende uitgave van @FoodClicks en meld je hier aan Bron: @FoodClicks Koffie - Vendingmachine producent Maas in Eindhoven introduceert onder de naam Blendstar een nieuw premium koffiemerk gericht op bedrijven, scholen en de zorgsector. Blendstar bestaat uit verse premium koffiebonen voor de verkoop van koffie in kantoren, de educationmarkt en zorginstellingen. De ambitie van Blendstar is om te stoppen met standaard koffiekwaliteit op het werk, in scholen, ziekenhuizen en zorginstellingen en op deze locaties iedereen te voorzien van hoogwaardige premium koffiekwaliteit. Blendstar premium is er in de blends Gently Roasted en Firmly Roasted en heeft het Rainforest Alliance keurmerk. Ook is er Blendstar Single Origin waarvan de koffiebonen afkomstig zijn uit Ethiopië. Deze bonen worden niet zoals de meeste koffiebranders in Nederland gebrand, maar juist in het land van herkomst om daar echt impact te maken.  Het nieuwe koffieconcept van Maas bestaat uit Blendstar premium koffiebonen, state of the art koffiemachines, koffiebenodigdheden en verkoopbevorderende materialen en presentaties. Maas is in Nederland een van de grootste aanbieders van vendingmachines met koffie, thee, frisdranken en snacks. Het bedrijf is actief in Nederland, Duitsland en Denemarken; er werken 850 mensen. Lees meer over de laatste ontwikkelingen in de markt van koffie en thee in de aankomende uitgave van @FoodClicks en meld je hier aan Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Outofthebox opent eerste onbemande winkel in Tilburg

Stationsconcept - Station Tilburg Universiteit heeft de primeur met Outofthebox, een nieuw onbemand winkelconcept van DGA Vending en NS Stations. De formule combineert verschillende vendingmachines met eten, drinken, non-foodproducten en aanvullende diensten. Bij succes kan het concept op meer stations worden uitgerold.

Lees bericht


Waarom kopen we steeds vaker eten uit een automaat?

Even snel iets eten halen betekent allang niet meer automatisch dat je een winkel binnenloopt. Op steeds meer plekken staat het eten gewoon klaar in een automaat. Wie een Snoep automaat kopen overweegt, speelt daarmee in op een simpele behoefte: mensen willen soms direct iets kunnen pakken, afrekenen en verdergaan.

Lees bericht

Peeze doneert 110 overnachtingen aan Ronald McDonald

Actie - Koffiebranderij Peeze heeft met een lokale actie rond de Nijmeegse Vierdaagse €8.260,50 opgehaald voor het Ronald McDonald Huis Nijmegen. De opbrengst is goed voor 110 overnachtingen voor families van kinderen die worden behandeld in het Amalia kinderziekenhuis.

Lees bericht

Verkoop Fairtrade-producten groeit met 11% in 2025

Fairtrade - Nederlandse consumenten kozen in 2025 vaker voor producten met het Fairtrade-keurmerk. De verkoop steeg met 11% tot ruim 247 miljoen producten. Dankzij deze groei ontvingen boerencoöperaties en werknemers in Afrika, Azië en Latijns-Amerika gezamenlijk € 8,9 miljoen aan Fairtrade-premie voor investeringen in onder meer inkomen, onderwijs en verduurzaming.

Lees bericht






© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid