Michèle Boudria start als Managing Director McDonald’s Nederland
Benoeming – Michèle Boudria start vandaag als de nieuwe Managing Director van McDonald’s Nederland. Boudria volgt Erwin Dito op, die de positie van Vice President Brand Leadership binnen de internationale McDonald’s Corporation zal gaan vervullen.
Boudria was tot voor kort Regional Vice President Western Canada en verantwoordelijk voor de gehele West-Canadese markt. Zij heeft en lange staat van dienst binnen McDonald’s. Boudria: “McDonald’s mag dan al bijna vijftig jaar actief zijn in Nederland, toch blijft ze innoveren en vernieuwen om haar gasten de best mogelijke restaurantervaring te bieden en medewerkers een plezierige werkplek. Ik ben trots dat ik hier onderdeel van mag uitmaken en zo kan bijdragen aan de verdere ontwikkeling van het McDonald’s in Nederland, ook op de lange termijn”.
In haar nieuwe rol zal Boudria onder andere de verdere uitrol van innovaties in digitalisering van de restaurants vormgeven. Ook zal Boudria de leiding nemen in de verdere uitrol en ontwikkeling van de ambitieuze duurzaamheidstrategie van de Nederlandse McDonald’s organisatie.
Boudria begint met haar rol als Managing Director vanuit Canada, vanwege de geldende reisrestricties. Zij begon haar carrière bij McDonald's als crewlid in een McDonald's restaurant in de Canadese hoofdstad Ottawa. In 2019 trad Boudria toe tot het Canadese leiderschapsteam als Regional Vice President Western Canada. Gedurende haar 36-jarige McDonald’s loopbaan heeft Boudria meerdere prestigieuze onderscheidingen ontvangen en heeft zij zich ingezet voor het Ronald McDonald Kinderfonds. Ook heeft zij zich hard gemaakt voor vrouwelijk leiderschap binnen de McDonald’s organisatie.
Bron: McDonald's/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Melvin Pach neemt familiebedrijf over en opent nieuwe McDonald’s
Formulenieuws - Aan de Spoorstraat in Bellevue opende franchisenemer Melvin Pach samen met wethouder Remco Duijnkerk de deuren van het nieuwe McDonald’s restaurant, in Den Helder. De opening markeert ook de overname van het familiebedrijf van zijn vader, Richard Pach. De feestelijke opening werd bijgewoond door zo’n 200 genodigden.
Lees berichtMcDonald’s haalt internationale favorieten naar Nederland
Formulenieuws - McDonald's Nederland introduceert deze zomer zes populaire internationale menu-items als onderdeel van de wereldwijde World Menu Heist-campagne. Vanaf 7 juli zijn de tijdelijke producten verkrijgbaar in alle Nederlandse restaurants, via de McDonald's App en McDelivery.
Lees berichtMcDonald’s zet Grimace in de schijnwerpers op Utrecht CS
Formulenieuws - Te midden van de oranjekoorts rond het WK voetbal opent McDonald’s deze zomer een activatie op Utrecht Centraal. Met de tijdelijke Grimace Experience brengt de restaurantketen haar paarse mascotte Grimace onder de aandacht van de treinreiziger. De pop-up is drie weken lang te bezoeken in de stationshal naast perron 18.
Lees berichtMcDonald’s Nederland is op zoek naar franchisers
Formulenieuws - McDonald’s Nederland is op zoek naar nieuwe franchisenemers en organiseert daarom op 30 juni een speciale introductieochtend voor ondernemers die interesse hebben in het runnen van een eigen restaurant.
Lees berichtFastfoodketens goed voor 76 miljoen bezoeken in Nederland
Onderzoek - Nederlandse fastfoodketens hebben het afgelopen jaar gezamenlijk 76 miljoen bezoeken getrokken. Dat blijkt uit de Nationale Benchmark Fastfoodketens, een grootschalig onderzoek van Multiscope onder bijna 4.000 Nederlanders. Met name McDonald’s neemt een dominante positie in, terwijl formules als Mr. Sushi en eazie vooral populair zijn onder jongvolwassenen.
Lees berichtMcDonald’s lanceert heetste saus ooit met Crazy Hete Sauzen Mix
Formulenieuws - McDonald’s introduceert deze maand de heetste sauzen die het ooit in Nederland op het menu heeft gehad. Met de nieuwe Crazy Hete Sauzen Mix speelt de fastfoodketen in op de groeiende vraag naar extra pittig, met name onder Gen Z. De sauzen zijn exclusief verkrijgbaar als package deal en bestaan uit drie varianten: Best Heet, Moeilijk Heet...
Lees bericht