MultiVlaai en Leonidas willen samen groeien


Shop-in-shop-winkel van Leonidas en MultiVlaai

Formulenieuws - MultiVlaai en Leonidas breiden hun samenwerking uit met nieuwe gezamenlijke verkooppunten in Nederland. De twee merken, die al ruim twintig jaar samenwerken, willen ondernemers laten instappen in een gecombineerd retailconcept dat inzet op kwaliteit, ambacht en beleving.

Inmiddels zijn er meer dan dertig Leonidas shop-in-shops actief binnen MultiVlaai-locaties. Door de krachten te bundelen ontstaat een breder assortiment met vlaaien, gebak en premium chocolade, gericht op zowel dagelijkse traktaties als bijzondere momenten. Ondernemers profiteren volgens beide partijen van een grotere aantrekkingskracht, gedeelde doelgroep en efficiënter gebruik van winkelruimte. Volgens operationeel directeur Marco Vink van MultiVlaai biedt de combinatie klanten een completere beleving en ondernemers een sterke formule. Ook Leonidas ziet kansen, omdat de luxe bonbons goed aansluiten bij het assortiment van MultiVlaai.

Groeimogelijkheden

Ondanks de uitdagende retailmarkt zien beide merken groeimogelijkheden. Nieuwe locaties worden onder meer overwogen in Groningen, Hilversum, Almere, Alphen aan den Rijn en Helmond. Zowel bestaande als nieuwe franchisenemers worden uitgenodigd om zich aan te sluiten bij de uitbreiding.

Bron: Multivlaai/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

The Happiness Café mikt op verdere landelijke groei

Formulenieuws - The Happiness Café heeft het afgelopen jaar drie nieuwe vestigingen geopend en telt inmiddels vijf locaties. Het all-day breakfastconcept breidde uit naar Deventer, Utrecht en Haarlem en wil de komende jaren verder groeien. Voor 2027 staan opnieuw vijf openingen op de planning.

Lees bericht


Ekmekci opent in Westfield Mall of the Netherlands

Formulenieuws - Horecaformule Ekmekci heeft een vestiging geopend in Westfield Mall of the Netherlands. Het is de achttiende locatie van de formule en volgt kort na de opening in Batavia Stad Fashion Outlet. Ekmekci heeft daarnaast vier nieuwe Nederlandse vestigingen in ontwikkeling.

Lees bericht

‘t Zusje pakt Europees zilver als franchiseformule

Verkiezing - Restaurantformule 't Zusje heeft bij de European Franchise Awards 2026 in Brussel de tweede plaats behaald in de categorie Franchisor of the Year. De Nederlandse formule ontving de Silver Award tijdens de jaarlijkse prijsuitreiking van de European Franchise Federation (EFF).

Lees bericht

Hoe professionele content en slimme fotografie de omzet in foodservice verhogen

Een nieuw gerecht kan culinair kloppen en toch online nauwelijks aandacht krijgen. In foodservice vormt beeld vaak het eerste contactmoment met gast, inkoper of franchisenemer. De vraag is dan ook niet óf je in beeldkwaliteit investeert, maar hoe je dat structureel aanpakt. Wie aan camera lens kopen toe is, begint niet bij technische prestige maar bij de vraag welke content...

Lees bericht


Melvin Pach neemt familiebedrijf over en opent nieuwe McDonald’s

Formulenieuws - Aan de Spoorstraat in Bellevue opende franchisenemer Melvin Pach samen met wethouder Remco Duijnkerk de deuren van het nieuwe McDonald’s restaurant, in Den Helder. De opening markeert ook de overname van het familiebedrijf van zijn vader, Richard Pach. De feestelijke opening werd bijgewoond door zo’n 200 genodigden.

Lees bericht

’t Zusje wint NFV Franchise Trofee 2026

Verkiezing - Tijdens de jaarlijkse bijeenkomst van de Nederlandse Franchise Vereniging (NFV) is horecaketen 't Zusje uitgeroepen tot winnaar van de NFV Franchise Trofee 2026. De prijs geldt als erkenning voor franchiseorganisaties die uitblinken in samenwerking, ondersteuning en ondernemerschap binnen hun formule.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid