Nieuw: Tony’s Street Food bij Esso Den Bout


Esso Den Bout is gevestigd aan de A15 bij Hardinxveld-Giessendam.

Petrol - Esso Den Bout aan de A15 bij Hardinxveld-Giessendam is vernieuwd. Belangrijk speerpunt van het station nu is de Tony’s Street Food. Via dit all-American diningconcept serveert de Esso nu 24/7 vers bereide specialiteiten, zoals broodjes, tosti’s, burgers, warme & zoete snacks, sappen en de beste koffie. In de shop is gekozen voor een extra uitgebreid to go-assortiment.

Esso Den Bout is per december vorig jaar onderdeel geworden van het netwerk van De Haan Minerale Oliën (DHMO). Het werd samen met Esso ‘Hondsrugweg’ in Emmen overgenomen. Den Bout is nu de eerste van de twee locaties, die het Tony’s Street Food-concept in huis heeft gehaald. Tony’s Street Food concept is het uitgebreide shopconcept van Tony’s, waarbij de service, het assortiment en future proof concepten centraal staan. Of de klant op zoek is naar ontbijt, lunch, avondeten of een heerlijk bakje koffie, bij Tony’s Street Food is het verkrijgbaar, aldus DHMO. De all-day kitchen is geopend op de Rijksweg A15 en is 24/7 open voor bezoekers. Gasten kunnen gebruikmaken van het zitgedeelte, waarbij men op het gemak een hapje kan eten en drinken.

Orderkiosk

In de shop kunnen klanten gebruikmaken van reguliere kassa, maar zichzelf ook snel en makkelijk bedienen via de Tony’s orderkiosk. Hiermee kan de klant zoetwaren, dranken, broodjes, telefoonkaarten, autogebonden items en giftcards afrekenen. Daarnaast bevat Tony’s-shop ook een Lavazza-koffiemodule, waaruit biologische koffie wordt geserveerd. Omdat het Tony’s-concept is ingesteld op gemak en snelheid, is verder het to go-aanbod extra uitgebreid.

Beeldmerk

Tony’s is onderdeel van familiebedrijf DHMO. Tony de Haan, derde generatie werkzaam binnen het petrolbedrijf, stond persoonlijk model voor het beeldmerk van Tony’s. Tony’s kent inmiddels meerdere concepten, zo is er naast Tony’s Street Food ook Tony’s coffee & more.

Bron: @FoodClicks

De shop is ruim opgezet.
Even een broodje ter plekke eten, het kan.
In de shop staat snelheid en gemak centraal met onder meer de inzet van orderkiosken.
De koffie is van Lavazza, de vaste partner van Tony's.

Auteur: M.Louws

Gerelateerd nieuws



Huismerken winnen verder terrein in de foodservice

Onderzoek - Huismerken zijn bezig aan een stille opmars binnen de Nederlandse foodservice. Niet alleen in de keuken, maar steeds vaker ook zichtbaar aan de voorkant van het horecabedrijf. Uit de meest recente editie van de GROUP7 Professional Community Scan blijkt dat inmiddels 28% van de horecaondernemers, cateraars en instellingen huismerkproducten inzet die direct zichtbaar zijn voor de gast.

Lees bericht


Wonder Beans start grootschalig project in Oeganda

Koffie - Het koffiemerk Wonder Beans start een grootschalig project om de sociale en economische omstandigheden van de koffieboeren in de Bugisu regio in Oost-Oeganda te verbeteren. Wonder Beans, onderdeel van We Wonder Company, leidt het project en investeert hier samen met klanten in.

Lees bericht


Nieuwe versie van onbemande shop Fastned

Tankstation – Fastned heeft woensdag een nieuwe versie geopend van een onbemande shop. De onbemande winkel van Fastned is gevestigd in het Duitse Kinding Altmühltal. De winkel heeft een beperkt assortiment frisdranken, koffie en snacks, maar biedt een comfortabele lounge om te wachten tijdens het opladen en een nette toiletgroep.

Lees bericht

De Haan breidt Tony’s netwerk uit met Wouwse Tol

Tankstation - De Haan Tankstations laat weten dat het netwerk verder is uitgebreid met een nieuw bemand tankstation. Het gaat om het voormalige Total Energies tankstation aan de A58 in Bergen op Zoom. De locatie omgetoverd tot een moderne Shell locatie met het Tony’s Street Food concept.

Lees bericht



© 2025 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid