Ramzy Group gaat samenwerken met Royal Swinkels


V.l.n.r: Ramez Ramzy, Noud Swinkels, Bahaa Ramzy

Samenwerking - De Ramzy Group en Royal Swinkels Family Brewers gaan samenwerken. De bierbrouwer uit Brabant versterkt hiermee haar positie in de hoofdstad. De Ramzy Group exploiteert in Amsterdam 35 bars, restaurants en hotels en is daarmee een gevestigde speler binnen de Amsterdamse hospitalitysector. Deze samenwerking legt tevens de basis voor verdere Amsterdamse groei van de Ramzy Group.

Als onderdeel van deze samenwerking zal Swinkels Family Brewers verschillende speciaalbieren, Swinckels’ en Bavaria schenken in alle cafés, restaurants en hotels van de Ramzy Group. Noud Swinkels, National Account Director Horeca bij Swinkels Family Brewers over de samenwerking: “De samenwerking met de Ramzy Group past goed in onze strategie om onze aanwezigheid in de horeca uit te breiden. Daarnaast vinden beide familiebedrijven dezelfde kernwaarden belangrijk en dat is essentieel voor duurzame groei en investeren in nalatenschap. Ik kijk daarom uit naar een succesvolle toekomst waarin we duurzaam investeren in onze hoofdstad Amsterdam.”

Skylounge

De nieuwe samenwerking en investering zorgt ook voor een versnelling van de groei van de Ramzy Group, aangezien dit de uitbreidings- en overnamestrategie versnelt. Ramzy Group zet in op een brede Amsterdamse horeca-portefeuille waarin alle segmenten vertegenwoordigd worden. Recentelijk is de luxe Ventuno SkyLounge toegevoegd aan de portefeuille. Met dertig jaar ervaring in de Amsterdamse horeca- en vastgoedsector heeft de Ramzy Group gestaag haar positie versterkt. De basis van de Ramzy Group is gelegd door de vader van Ramez Ramzy een snackbar nabij het Rembrandtplein, opende. De Ramzy Group is nu uitgegroeid tot een belangrijke speler in Amsterdam.

Opbouwen

Ook Ramez Ramzy (30), CEO van de Ramzy Group, is enthousiast over de samenwerking, "Voor ons is deze samenwerking met de Swinkels Family Brewers een mijlpaal in de geschiedenis van de Ramzy Group. Het is fantastisch om samen te werken met een familiebedrijf dat net als wij een lange historie van succes en toewijding aan kwaliteit heeft. We zijn beide familiebedrijven die iets willen opbouwen voor de volgende generatie maar ook duurzaam willen investeren in de ontwikkeling van Amsterdam.”

Bron: Ramzy Group/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



Eerste NK Lekkerste Flammkuchen tijdens Horecava 2027

Wedstrijd - Het NK De Lekkerste wordt tijdens Horecava 2027 uitgebreid met een nieuwe wedstrijd. Op woensdag 13 januari wordt voor het eerst het NK Lekkerste Flammkuchen gehouden. Horecaprofessionals uit heel Nederland kunnen zich vanaf nu inschrijven voor de nieuwe titelstrijd.

Lees bericht

Horeca moet harder vechten voor minder bezoekmomenten

Analyse - De horeca gaat een lastig 2027 tegemoet. Hoewel de omzet blijft groeien, gaan Nederlanders minder vaak uit eten en letten zij scherper op wat een horecabezoek oplevert. Toch blijft er perspectief: consumenten bezuinigen vooral op spontane bezoeken, terwijl het geplande genietmoment overeind blijft. Dat blijkt uit de FoodMarkt Outlook 2027 van het FoodService Instituut Nederland (FSIN).

Lees bericht

Knoopjelos keert eenmalig terug met Proef

Event - Recensieplatform Knoopjelos viert zijn 25-jarig bestaan met een eenmalige terugkeer van de Knoopjelos Proef. Tien restaurants nemen van 8 tot en met 12 oktober deel aan de wedstrijd om de beste wijn-spijscombinatie.

Lees bericht


The Flower Farm komt met palmolievrije mini’s voor de horeca

Introductie - The Flower Farm breidt zijn activiteiten uit naar de horecamarkt. Het merk introduceert palmolievrije margarine in portieverpakkingen van 8 gram, bedoeld voor onder meer hotels, cateringlocaties, bedrijfsrestaurants en lunchbuffetten. De nieuwe mini’s werden tijdens Gastvrij Rotterdam gepresenteerd.

Lees bericht




© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid