Spare Rib Express wil burger met extra Vitamine B, ijzer en calcium

Formulenieuws – De vegetarische burgers verkopen goed bij Spare Rib Express. Het afzetaandeel van de vegetarische categorie bedraagt inmiddels al 7%.“Dat is beter dan verwacht”, aldus woordvoerder Spare Rib Express. De formule gaat hier nog meer op inzetten, bijvoorbeeld met een burger met extra Vitamine B, ijzer en calcium.
De foodserviceformule heeft de vegetarische burgers sinds januari van dit jaar in het assortiment zitten. De producten spreken vooral flexitariërs aan. Een groep die landelijk ook toeneemt en sinds 2016 met zo’n 7% is gegroeid naar circa 5 miljoen Nederlanders.
Volgens het Smart Food Monitor, een onderzoek van Multiscope (bron: Multiscope) is een kwart van de Nederlanders de afgelopen jaren bewuster gaan eten. Vegetarisch of vleesloos past bij die trend. Dus ook de burgers bij Spare Rib Express. Gezondheid (75%) en kwaliteit (75%) zijn de belangrijkste criteria bij het kiezen van eten.
Burger met extra’s
Klanten van Spare Rib Express zijn ook tevreden over de kwaliteit, blijkt uit de reviews. In de toekomst wordt er nog meer ingezet op het verbeteren van de kwaliteit en het uitbrengen van speciale burgers. Zo is de formule bezig met het ontwikkelen van een burger met extra Vitamine B, ijzer en calcium. Deze zal aan het einde van het jaar worden geïntroduceerd.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Nederlander besteedt €1,9 miljard bij fastfoodketens
Onderzoek - Nederlanders geven jaarlijks €1,9 miljard uit bij de grootste fastfoodketens in Nederland. Per bezoek spenderen ze gemiddeld €23. De uitgaven zijn het hoogst bij sushi-zaken en onder 35- tot en met 49-jarigen.
Lees berichtSpare Rib Express start merkcampagne ‘Let It Rib’
Formulenieuws – Spare Rib Express komt met een nieuwe merkcampagne ‘Let It Rib’. In de campagne de ingredienten: verleiding, herkenbaarheid, maar ook humor.
Lees berichtNieuwe strategische samenwerking Ekmekci en Lekkerland
Samenwerking - In sportieve sfeer hebben de mediterrane foodformule Ekmekci en fullservicegroothandel Lekkerland Nederland hun nieuwe strategische samenwerking bekendgemaakt. Ze kozen voor een unieke manier om hun partnerschap af te trappen, namelijk met een zaalvoetbalwedstrijd tussen medewerkers van beide bedrijven.
Lees berichtNieuwe huisstijl Spare Rib Express na herpositionering
Formulenieuws – Spare Rib Express heeft de afgelopen periodesubtiele aanpassingen aangebracht aan het logo en de gebruikte kleuren. De nieuwe huisstijl maakt onderdeel uit van de nieuwe positionering van de fastfoodformule. De vernieuwingen zijn al zichtbaar op de website, app, verpakkingen, het hoofdkantoor en het wagenpark.
Lees berichteazie heeft hoogste NPS-score fastfoodketens
Onderzoek – Eazie heeft met +75 de hoogste klanttevredenheid onder de grootste fastfoodketens in Nederland. Gemiddeld scoort een fastfoodketen een NPS van +30. Restaria heeft de laagste NPS (+1). Dit blijkt uit de Nationale Benchmark Fastfoodketens, onderzoek uitgevoerd door Multiscope onder bijna 7.200 Nederlanders.
Lees berichtSpare Rib Express opent 80e bezorgrestaurant in Gouda
Formulenieuws – Fastfoodformule Spare Rib Express heeft in Gouda de deuren geopend van het 80e bezorgrestaurant. Franchisenemers van de locatie zijn de broers Bob en Niels van der Wende die al drie andere restaurants van de formule runnen. Sinds 2020 zijn de broers al bij de franchiseformule aangesloten.
Lees bericht