Tweede editie van ‘favoriete terras’ van Lipton Ice Tea van start
Verkiezing - Na het grote succes van ‘Hét Lipton Terras van 2022’ wil Lipton Ice Tea ook dit jaar de horecaondernemers in het zonnetje zetten. Het ijstheemerk introduceert daarom voor de tweede keer de wedstrijd ‘Hét Lipton Terras van 2023’.
Bij deze wedstrijd kunnen horecazaken, die Lipton Ice Tea schenken, geldprijzen ineens winnen en maandelijks kans maken op forse bedragen. De totale prijzenpot van deze wedstrijd is €150.000. Horeca-eigenaren kunnen de bedragen winnen door de beschikbaar gestelde materialen in te zetten en hun terras extra onder de aandacht te brengen. Consumenten kunnen op hun favoriete terras stemmen tot en met 31 augustus, waarna de nationale winnaars op uiterlijk 18 september bekend worden gemaakt. “Met Lipton proberen we altijd een positieve bijdrage te leveren aan horeca ondernemers om hun business te ondersteunen. Gelukkig zaten de terrassen vorig jaar weer helemaal vol en met onze terras activatie konden klanten stemmen op hun favoriete terras. Dit was een groot succes, en dat gaan we dit jaar nog een eens dunnetjes overdoen”, aldus Mark Hanemaaijer, Director Out of Home bij Unilever.
Jack Bosters van Eeterij ‘t Wagenhuis ging er vorig jaar met de hoofdprijs vandoor. “Voorheen konden we ons terras alleen maar openen in de zomer. Met het prijzengeld van Lipton Ice Tea hebben we het zomerterras helemaal winterklaar kunnen maken. Nu kunnen de gasten heel het jaar door genieten op ons heerlijke terras.”
Geldbedragen
Winnaars van ‘Hét Lipton Terras 2023’ maken kans op mooie geldbedragen. Van mei tot en met augustus is er elke maand een geldbedrag van €10.000 te winnen. Het terras dat in de betreffende maand de meeste unieke stemmen heeft weten te bemachtigen wint deze geldprijs. De wedstrijd loopt ondertussen door tot en met 31 augustus, waarna alle horecazaken opnieuw kans maken één van de drie nationale winnaars te worden. De horeca-eigenaar met het meest geliefde terras – en dus met het meeste aantal stemmen – wint de wedstrijd en ontvangt het bedrag van € 50.000. De nummer 2 en 3 van Nederland ontvangen respectievelijk € 30.000 en € 15.000.
Bron: Unilever/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Koningin Máxima opent Verspillingsvrije Week 2025
Actieweek - Met de onthulling van het campagnebeeld gaf Koningin Máxima gisterochtend het officiële startsein voor de Verspillingsvrije Week 2025. Centraal dit jaar staat het thema houdbaarheid. Jongeren, professionals en ondernemers lieten tijdens de opening zien hoe zij verspilling tegengaan - thuis, in de horeca en in de voedselketen.
Lees berichtPeter ter Kulve beoogd CEO The Magnum Ice Cream Company
Benoeming - Unilevers ‘president Ice Cream’ Peter ter Kulve is volgens persbureau Reuters de beoogd ceo van The Magnum Ice Cream Company. De officiële benoeming wordt naar verwachting in juli goedgekeurd door het bestuur van het nieuwe ijsbedrijf, dat eind 2025 een eigen beursnotering krijgt.
Lees berichtUnilever verkoopt De Vegetarische Slager aan Vivera
Overname – Unilever gaat door met de verkoop van de foodonderdelen en verkoopt nu De Vegetarische Slager aan Vivera. De overname door het plantaardige voedingsmerk uit Holten past in de ambities van het bedrijf.
Lees berichtHein Schumacher stopt eind deze week als CEO Unilever
Persoonlijk - Hein Schumacher, CEO bij Unilever, stopt eind deze week als topman van Unilever. Hij wordt opgevolgd door de Fernando Fernandes. Dat heeft het concern bekendgemaakt.
Lees berichtUnilever brengt de ijsdivisie naar de beurs
IJs - Unilevers ijsdivisie gaat naar de beurs, zo maakt het bedrijf vandaag bekend bij de presentatie van de jaarcijfers. Unilever boekte vorig jaar een omzet van € 60,8 miljard, een stijging van 2% ten opzichte van 2023. De ijsdivisie - een naam voor het nieuwe bedrijf is er nog niet - omvat merken als Ben & Jerry’s, Magnum en Ola, en wordt een...
Lees berichtNa Conimex nu Unox van Unilever in andere handen
Overname – Voedingsmiddelenconcern Zwanenberg Food Group wil de merken Unox en (in België en Griekenland) Zwan overnemen van Unilever. De beoogde overname omvat tevens de productielijnen van Unilever voor soepen in stazakken (‘pouches’). Na Conimex gaat nu het Unox-merk over in andere handen.
Lees bericht