Zuivelhoeve en CliniClowns bundelen krachten


CliniClowns en Zuivelhoeve gaan samenwerking aan ter gelegenheid van introductie Boer'n Toet

Actie - Zuivelhoeve laat weten een samenwerking aan te gaan met Stichting CliniClowns. Met deze samenwerking willen beide partijen meer vrolijkheid en afleiding brengen in het leven van zieke kinderen. De aftrap wordt gegeven met de introductie van een nieuw kindertoetje: Boer’n Toet, geïnspireerd op Toet, de muis en mascotte van CliniClowns.

Het toetje is vanaf vandaag verkrijgbaar in de Zuivelhoeve-winkels, ziekenhuizen en supermarkten. Een deel van de opbrengst komt ten goede aan CliniClowns.

CliniClowns is al meer dan 30 jaar actief in ziekenhuizen en andere zorgomgevingen. Met spel, humor en persoonlijke aandacht helpen de clowns stress, angst en pijn bij zieke kinderen te verminderen en vergroten zij hun veerkracht. Volgens Jacqueline Roerink, directeur van Zuivelhoeve, sluit de samenwerking aan bij de waarden van het familiebedrijf. “Wij geloven in de kracht van oprechte aandacht en plezier, juist in moeilijke tijden.”

Granola

Boer’n Toet is een aardbeienyoghurt met granola en kleurrijke chocoladedragees. In 2026 wordt het assortiment uitgebreid met knijpzakjes en Toetkaas. Daarnaast is in elke Zuivelhoeve-winkel een donatiezuil geplaatst voor extra steun aan CliniClowns.

Bron: Zuivelhoeve/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Palet van Smaken is Beste Foodspecialiteitenwinkel 2025

Verkiezing – De speciaalzaak Palet van Smaken in Terneuzen is uitgeroepen tot Nederlands Beste Foodspecialiteitenwinkel 2025. De bekendmaking vond plaats op maandag 2 juni tijdens het jaarlijkse Branche-Event Foodspecialiteiten. De winkel van eigenaresse Polien Melgers liet in een sterk deelnemersveld alle andere kandidaten achter zich.

Lees bericht



XXL Nutrition en Zuivelhoeve lanceren proteïneyoghurt

Samenwerking - Zuivelhoeve en XXL Nutrition brengen met eiwitten verrijkte yoghurt op de markt. “Aan de ‘XXL Nutrition Fit Yoghurt by Zuivelhoeve’ met cruesli zijn eiwitten toegevoegd”, licht Jordy Holthuijsen toe, CCO van XXL Nutrition. De yoghurt is verkrijgbaar in de smaken aardbei, perzik en vanille.

Lees bericht



Lunchformule Bufkes wint NFV Franchise trofee 2022

Verkiezing - Lunchformule Bufkes is door de vakjury van de Nederlandse Franchise Vereniging verkozen tot ‘beste franchisegever van 2022’. Dat bleek tijdens de uitreiking van de NFV Trofee, die dit jaar op circuit Zandvoort plaatsvond. Bufkes werd geprezen om de manier van samenwerken met de franchisenemers, de prestaties van de vestigingen en excellente kwaliteit die aan de consument geleverd wordt.

Lees bericht

Instock lanceert een granola voor thuis gemaakt van bierborstel

Verspilling - Instock redt graag eten en heeft sinds kort onder de prikkelende slogan ‘Beer for Breakfast’ een granola voor thuis gemaakt van geredde bierbostel van Brouwerij Troost. De amandel-kaneel-honing granola, met bierbostel als hoofdingrediënt, is samen met de Amsterdamse ambachtelijke banketbakkerij Lanskroon ontwikkeld. Bierbostel  is het voedzame moutrestant, boordevol vezels en eiwitten, dat overblijft na het brouwen van...

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid