15.000 horecaprofessionals uit hun dak op Bidfood Horecafeest
Groothandel – De Maandag is van Ons. Dat is de slogan van groothandel Bidfood voor het grootste horecapersoneelsfeest van Nederland. Het evenement werd voor de vierde keer gehouden in de Ziggo Dome in Amsterdam.
Ruim 15.000, overwegend horecamedewerkers, gingen afgelopen maandag de vloer op van het Amsterdamse danspaleis voor het grootste horecafeest van het jaar. Er werd gedanst, gezongen en genoten met Nederlandse topartiesten zoals Gerard Jolink, Marco Schuitmaker, Donnie, Snollebollekes, Andre Hazés, Tino Martin, Belle Pérez, Yves Berendse, Mart Hoogkamer, Monique Smit en Lee Towers.
Ook de drie eerdere edities van het Bidfood Horecafeest zijn uiterst succesvol geweest. Regio-directeur Wim Stroes van Bidfood bedankte alle aanwezige horecamedewerkers voor hun inzet de afgelopen maanden en wenste alle mensen succes voor de aankomende drukke kerstperiode.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Bidfood Media Services sluit mediadeal met Food Inspiration
Groothandel - Bidfood Media Services (BMS), het commerce medianetwerk van Bidfood, is een preferred mediapartnership aangegaan met Food Inspiration. Met de samenwerking breidt BMS zijn omnichannel media-aanbod verder uit.
Lees berichtBidfood lanceert campagne met meezinghit voor chauffeurs
Actie - Bidfood start een landelijke wervingscampagne om nieuwe vrachtwagenchauffeurs aan te trekken. In plaats van een traditionele campagne over arbeidsvoorwaarden kiest de online groothandel voor foodprofessionals voor een creatieve aanpak waarin werkplezier en trots centraal staan.
Lees berichtSpicy-smaken voeren de boventoon op Horecava
Vakbeurzen - De Horecava is ten einde en daarmee de aftrap van het horecajaar 2026een feit. Leveranciers hebben weer hun best gedaan om met de broodnodige vernieuwingen te komen en ondernemers te inspireren met nieuwe combinaties of betere presentaties.
Lees berichtMilram toont gesuikerde lactosevrije slagroom tijdens Horecava
Introductie - Tijdens de Horecava in de Amsterdamse RAI introduceert Milram als eerste bedrijf een gesuikerde, lactosevrije slagroom voor de foodservicemarkt. Met deze innovatie zet het van oorsprong Duitse zuivelmerk, dat sinds vorig jaar actief is in Nederland, een nieuwe standaard binnen de slagroomcategorie.
Lees berichtSligro is de meest duurzame groothandel van 2025
Groothandel - De Sustainable Development 400 (SD400), een uitgave van MT/Sprout, geef een overzicht van de voorlopers van het Nederlandse bedrijfsleven op het gebied van duurzaam ondernemen. In de ranglijst voor categorie ‘Groothandel’ staat Sligro nummer één.
Lees berichtBidfood blijft tot en met 2028 Founding Partner van Gastvrij Rotterdam
Vakbeurzen - Horecagroothandel Bidfood blijft ook de komende drie jaar nauw verbonden aan Gastvrij Rotterdam. Het bedrijf heeft zijn partnership met de horecavakbeurs verlengd voor de edities tot en met 2028. Bidfood is al sinds de eerste editie in 2013 een vaste pijler onder het evenement.
Lees bericht