Amstel start nieuwe jaar met nieuwe, herkenbare campagne


Campagnebeeld uit de nieuwe Amstel-commercial

Campagne – Amstel luidt het nieuwe jaar in met een nieuwe campagne. Ook hierin hebben de drie bekende Amstel vrienden weer de hoofdrol. Dit keer draait het om verhalen binnen vriendengroepen die in de loop der tijd flink worden aangedikt. Want ‘hoe langer de vriendschap, hoe sterker de verhalen’, wie kent het niet?

In de commercial een sterk verhaal over de ‘perfect strike’ op de bowlingbaan die in het echt misschien wel wat minder spectaculair was dan het verhaal van de vrienden doet geloven… De campagne werd ontwikkeld door Alfred. Het thema vriendschap komt vaker voor in de campagnes van Amstel. Door de jaren heen wisselde de invulling het thema weliswaar, maar sinds de nieuwe ‘drie vrienden campagne’ die in 2021 nieuw leven werd ingeblazen, is Amstel weer teruggekeerd naar de kern van vriendschap. Maar dan onder het genot van een goed glas bier, aldus Amstel in een toelichting.

Herkenning

Thijs Gussenhoven, Marketing Manager Amstel: “Met deze campagne sturen we op herkenning, op dat gevoel dat je je vrienden aanstoot en zegt: ‘Dat gaat bij ons ook zo’. Iedere vriendengroep heeft een verhaal of avontuur dat over de tijd mooier en mooier wordt. In dit geval gooit één van de vrienden een strike, maar de manier waarop deze tot stand komt wordt tijdens gesprekken in de kroeg steeds verder aangedikt.”

Amstel Live

De campagne is vanaf 30 december 2023 al zichtbaar op TV, Online en op social media. Voor Vrienden van Amstel Live 2024, dat start op 11 januari, is een speciale versie gemaakt.

Bron: Amstel/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Queer Beer lanceert Nipple Tripel voor borstonderzoek

Actie - Queer Beer brengt tijdens borstkankermaand oktober een nieuw bier op de markt. Met de Nipple Tripel wil het Amsterdamse biermerk aandacht vragen voor borstkanker en het regelmatig controleren van borsten. Van ieder verkocht blik gaat 10 cent naar borstkankeronderzoek.

Lees bericht




Texels Skuumkoppe 0.0 nu ook verkrijgbaar van de tap

Bier - Heineken Nederland breidt het aanbod alcoholvrij tapbier uit met Texels Skuumkoppe 0.0. Het populaire alcoholvrije speciaalbier is vanaf nu ook van de tap verkrijgbaar in de horeca. Daarmee is het, na Heineken 0.0 en Affligem Blond 0.0, het derde alcoholvrije bier dat de brouwer in Nederland op de tap aanbiedt.

Lees bericht


Honderden cafés strijden om titel Favoriete Hertog Jan Café

Verkiezing - Honderden cafés door heel Nederland maken vanaf deze zomer kans op de titel ‘Favoriete Hertog Jan Café van Nederland’. Bierbrouwer AB InBev organiseert de landelijke verkiezing om de waarde van het Nederlandse café als ontmoetingsplek en ‘tweede huiskamer’ onder de aandacht te brengen.

Lees bericht




© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid