Bidfood levert voortaan met eigen chauffeurs op Terschelling

Groothandel - Sinds deze maand levert Bidfood met eigen vrachtwagens en chauffeurs producten, goederen en diensten op Terschelling. De eerste levering werd op dinsdag 2 maart vanaf de Bidfood vestiging in Drachten naar horecaondernemers op Terschelling uitgereden.
Inmiddels levert Bidfood drie dagen per week, oplopend naar zes dagen in het hoogseizoen. De belangrijkste reden voor Bidfood om met de leveringen te starten, is het persoonlijke contact met de afnemers. “Het is vrij uniek,” licht Diederik Wolters, accountmanager van Bidfood, toe. “Niemand doet dit op de manier zoals wij nu doen.” Door het persoonlijk contact kunnen de klanten de vaste chauffeurs van Bidfood makkelijk instrueren waar de levering mag komen te staan. Hierdoor worden de horecaondernemers ook ontlast.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Peter van Mourik (Maxxam) ziet nog veel verborgen ketenkosten
Interview - Anderhalf jaar zit Peter van Mourik nu bij de grootste inkooporganisatie binnen foodservice. Het eerste half jaar nog samen met de inmiddels vertrokken directeur Peter de Ries en de laatste maanden samen met zijn nieuwe Maxxam-team. Een organisatie die vaak wordt bekritiseerd door fabrikanten. En dat vindt Van Mourik onterecht.
Lees berichtEerste Nederlandse Hans im Glück opent met ludieke ruilactie
Actie – Nieuwe burger- en cocktailbar Hans im Glück viert komst naar Nederland met ‘Tweedehans’-actie voor de Voedselbank. In de week van de opening zijn gasten welkom om houdbare etenswaren mee te nemen en dit ter plekke te ruilen voor iets van de menukaart. Alle ingebrachte items gaan naar de Voedselbank.
Lees berichtSligro ziet eerste signalen van omzetherstel
Groothandel - Sligro Food Group realiseerde over het eerste kwartaal van 2025 een omzet van € 574 miljoen. Die omzet ligt weliswaar met € 78 miljoen achter ten opzichte van de € 652 miljoen van vorig jaar, maar laat toch een lichte groei zien. Want om de gerealiseerde omzet op een juiste wijze te kunnen vergelijken moet de omzet gecorrigeerd worden met de paasdagen, die dit jaar...
Lees berichtOmzet horeca 6,6% hoger in vierde kwartaal
Analyse - In het vierde kwartaal van 2024 groeide de omzet van de horeca met 6,6% ten opzichte van hetzelfde kwartaal in 2023. De omzet van logiesverstrekkers steeg met 3,7%, terwijl eet- en drinkgelegenheden een omzetgroei van 7,8% zagen. Dat blijkt uit een recente analyse van ING over de horeca- en leisuremarkt.
Lees berichtMVO Nederland lanceert opnieuw Broodje Natuurlijk
Introductie – Bedrijvennetwerk MVO Nederland lanceert het derde en vierde Broodje Natuurlijk, volledig gemaakt met lokale en duurzame ingrediënten. De broodjes worden geïntroduceerd Amsterdam en Rotterdam. Met de Boordjes Natuurlijk wil MVO Nederlandbijdragen aan natuur en biodiversiteit.
Lees berichtOndernemer start offensief tegen ‘giftige’ reviewcultuur
Actie - Horecaondernemers zijn hun grip op online reputatie kwijt, laat ondernemer Kevin Bruggink weten. Daarom vindt hij het tijd worden voor een eerlijker alternatief.
Lees bericht