Chantal de Rijk nieuwe Commercieel Directeur SPAR
Benoeming - SPAR kondigt de komst van Chantal de Rijk aan als de nieuwe Commercieel Directeur van het bedrijf. De Rijk heeft ruime ervaring in zowel de retail als in foodservice. Zij komt per 1 juli en zal Geeske Burema opvolgen, die deze rol de afgelopen vier jaar heeft vervuld.
De Rijk was van 1994 tot 2020 jarenlang het gezicht van Jan Linders supermarkten en vervulde bij dit familiebedrijf de laatste 10 jaar de rol van commercieel directeur. Drie jaar geleden stapte zij over naar leverancier Goedhart brood & specialiteiten, een familiebedrijf waar zij ook de rol van commercieel directeur vervulde. "Chantal is in supermarktland geen onbekende. Zij brengt een schat aan kennis en leiderschap met zich mee naar ons team en we zijn verheugd om haar te verwelkomen als onze nieuwe Commercieel Directeur, aldus John van der Ent, algemeen directeur van SPAR Nederland. “Met haar bewezen staat van dienst in het opbouwen van succesvolle commerciële strategieën en het stimuleren van groei gaan we samen een belangrijke rol spelen in het bereiken van onze ambitieuze doelen als King of Convenience in de Nederlandse markt.”
Euro Garages
De rijk wordt verantwoordelijk voor de afdelingen marketing, e-commerce, retailmedia, formule, master data management, category management en multifranchise & partners. In de functie van Commercieel Directeur zal zij nauw samenwerken met de zelfstandige ondernemers, partner Euro Garages (EG) en leveranciers.
Directieteam
Met de toevoeging van Chantal de Rijk aan het leiderschapsteam is de directie weer op volle sterkte. Onder leiding van John van der Ent gaat zij samenwerken met collega- directeuren Marie-José Rutten (Directeur HR & organisatie ontwikkeling), Bas Luten (Directeur IT & Finance) en Pim Dirckx (Directeur Operations).
Bron: SPAR/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Royal A-ware kondigt overname LaBan Foods aan
Overname - Royal A-ware kondigt de voorgenomen overname van LaBan Foods aan. De overname is in lijn met de strategie van het internationale familiebedrijf om haar productenportfolio verder uit te breiden.
Lees berichtMelvin Pach neemt familiebedrijf over en opent nieuwe McDonald’s
Formulenieuws - Aan de Spoorstraat in Bellevue opende franchisenemer Melvin Pach samen met wethouder Remco Duijnkerk de deuren van het nieuwe McDonald’s restaurant, in Den Helder. De opening markeert ook de overname van het familiebedrijf van zijn vader, Richard Pach. De feestelijke opening werd bijgewoond door zo’n 200 genodigden.
Lees berichtSchouten Europe neemt Bobeldijk Food Group over
Overname - Producent van vleesvervangers Schouten Europe neemt branchegenoot Bobeldijk Food Group uit Deventer over. Met de overname vergroot het familiebedrijf uit Giessen zijn productiecapaciteit en versterkt het zijn positie op de Europese markt voor plantaardige vlees- en visvervangers.
Lees berichtRoyal Smilde introduceert nieuwe margarineverpakking
Introductie - Royal Smilde heeft in zijn productielocatie in Heerenveen een nieuwe verpakkingslijn in gebruik genomen voor margarine in stickpacks. Met de introductie van de eenpersoonsverpakking speelt het familiebedrijf in op strengere Europese regelgeving rondom wegwerpplastic en de groeiende vraag naar duurzamere verpakkingsoplossingen.
Lees berichtDuyvis bewijst na ruim 220 jaar nog altijd relevant te zijn
Introductie - Het oudste merk binnen het wereldwijde portfolio van PepsiCo blijkt gewoon Nederlands. Duyvis, opgericht in 1806 in de Zaanstreek, bestaat inmiddels ruim 220 jaar en komt met een nieuwe smaaklijn. Duyvis is nog altijd marktleider in noten en borrelnootjes in Nederland.
Lees berichtVion verkoopt productielocatie Buchloe aan ABP Food Group
Verkoop - Vion Food Group heeft een akkoord bereikt over de verkoop van zijn productielocatie in Buchloe aan ABP Food Group. De transactie maakt deel uit van de herstructurering van de Duitse activiteiten van Vion en volgt op eerdere verkoopafspraken voor locaties in Crailsheim en Waldkraiburg.
Lees bericht