CIMA rooftopbar gloednieuwe hotspot in Amsterdam
Hotel - Het Renaissance hotel in Amsterdam heeft een 4 jaar durende ingrijpende verbouwing ondergaan om te verduurzamen en groter te worden. Het aantal kamers werd flink uitgebreid en 4 nieuwe horecaconcepten zijn ontwikkeld. Begin november is de CIMA rooftop bar geopend: Een Mexicaans restaurant met spectaculair uitzicht over de stad, een groot dakterras én een DJ lounge voor feesten.
Bij CIMA kunnen gasten genieten van Mexicaanse drankjes, dinerhapjes én cocktails van de tap, die taptails worden genoemd. De Belgische mixoloog Paul Morel ontwikkelde de cocktailkaart met mixen van Mexicaanse sterke dranken als Mezcal, tequila gecombineerd met citrus en de geheimen van zijn hand. De Mexicaanse kok Jennifer Calderon zorgde voor de menukaart met frisse ceviche van roodbaars, gamba’s, octopus in een tomatolimesalsa, oesters met een tipje korianderdressing en vele verrassende taco-specialiteiten.
Restaurant met een ziel
Manager Food & Beverage Joan Rull: “CIMA is een restaurant met een ziel en oorspronkelijke gerechten. Onze kok Jennifer is zelf Mexicaans. En zij bereidt de gerechten zoals ze in Mexico al generaties worden gemaakt. De quacamole is bijvoorbeeld het recept van haar grootmoeder.”
Verschillende horeca ruimtes
Bar/restaurant CIMA gaat vrijdag 7 november officieel open. De verbouwing en verduurzaming van het Renaissance hotel is dan bijna klaar. Het aantal hotelkamers is fors uitgebreid naar 500 luxe kamers. In de lounge is de vernieuwde Spechtbar onlangs ingericht waar vanaf 09.00 uur koffie, drankjes, lunch, cocktails en diner worden geserveerd. Die Spechtbar is ingericht met bomen om de harmonie tussen stad en natuur te laten zien en de verduurzaming van het hotel te benadrukken.
Het derde restaurant van het Renaissance hotel is het Koepelcafé, dat ook voor locals goed bereikbaar is door de ligging aan de straatkant. Het Koepelcafé bestaat al sinds 1975 en hier kunnen hotelgasten, passanten en buurtbewoners van een Hollands lunch- en dinermenu genieten.
Het vierde restaurant in het Renaissancehotel gaat volgens general manager Markus Fritz in december open. Dit restaurant Janine ligt ook aan de straatkant en zal een Italiaanse keuken krijgen gecombineerd met streetfood uit New York en een bakery.
Als dat restaurant geopend wordt, is de grootse verbouwing van het Renaissance hotel bijna afgerond.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Jos Vranken nieuwe voorzitter adviesraad Quality Lodgings
Benoeming - Jos Vranken, directeur van Hotelschool The Hague, is benoemd tot voorzitter van de adviesraad van Quality Lodgings. Hij volgt Regine von Stieglitz op, die begin dit jaar afscheid nam. Ook Caroline Berends van Restaurant en Boutique Hotel De Nederlanden in Vreeland treedt toe tot de adviesraad.
Lees berichtNieuwe horecazaken sneller in beeld met DutchSignals
Platform - Leveranciers aan de horeca kunnen nieuwe ondernemers straks al in beeld hebben voordat zij actief op zoek gaan naar producten of diensten. Dat is het uitgangspunt van DutchSignals, een nieuw Nederlands AI-platform dat dagelijks circa 3.000 overheidspublicaties analyseert en daaruit honderden potentiële commerciële kansen haalt.
Lees berichtREBORN koopt Auberge de Kieviet in Wassenaar
Horeca - Projectontwikkelaar REBORN heeft hotel-restaurant Auberge de Kieviet in Wassenaar overgenomen. Met de aankoop wil het bedrijf het monumentale pand, dat al zes jaar leegstaat, herontwikkelen tot een luxe hotel-restaurant.
Lees berichtStayokay Apeldoorn heropent met Apenheul-familiekamer
Hotel - Stayokay Apeldoorn heeft na een grondige renovatie zijn deuren opnieuw geopend. De locatie aan de Asselsestraat introduceert een bijzondere blikvanger: de Apenheul familiekamer, ontwikkeld in samenwerking met het naastgelegen dierenpark.
Lees berichtING voorspelt gematigde groei toerisme en horeca
Analyse - De leisuresector laat gematigde groei zien, terwijl ondernemers tegelijkertijd te maken krijgen met nieuwe uitdagingen zoals onder andere belastingmaatregelen en veranderend boekingsgedrag. Dat blijkt uit recente sectorinzichten van de ING.
Lees berichtSocial Hub en Tony’s Chocolonely openen chocoladehotelkamer
Actie -Chocoladeliefhebbers kunnen binnenkort overnachten in een volledig met cacao geïnspireerde hotelkamer in Amsterdam. The Social Hub en Tony’s Chocolonely openen op 20 maart een tijdelijke ‘chocoholic suite’, waarin vrijwel alles draait om chocolade.
Lees bericht
_480_320_90_s_c1.jpg)
_480_320_90_s_c1.jpg)
_480_320_90_s_c1.jpg)
_480_320_90_s_c1.jpg)
_480_320_90_s_c1.jpg)