De EG Group opent tweede REWE Express in München


De tweede REWE Express-locatie van de EG Group in München / Foto bij: EG Group

Buitenland – De EG Group, eigenaar van verschillende internationale convenienceketens, heeft de tweede van in totaal vier pilot REWE Express-winkels in Duitsland geopend. De conveniencestore is net als de eerste locatie gevestigd in München, alleen deze keer niet in combinatie met een tankstation.

De eerste gemakslocatie is geopend bij ESSO-tankstation München-Schwabing aan de Ungererstrasse in de zuid-Duitse stad. REWE wil als test ook locaties openen in Freiburg.

REWE is al langere tijd bezig met conveniencestores. Het retailbedrijf wilde aanvankelijk 1000 gemakslocaties openen bij Aral-tankstations, maar stopte die ambitie, omdat het eerst de formule wilde herijken. In samenspraak met conveniencebedrijf EG Group wordt nu een viertal nieuwe gemakslocaties getest.

REWE Express is een gemakswinkel- en food-to-go-concept gericht op de groeiende on-the-go-markt. De pilot wordt beheerd door REWE-dochter Lekkerland. Het koffieconcept Cobeo vormt een belangrijk onderdeel van het nieuwe shopconcept. Cobea Urban Coffee is het eigen koffiemerk van REWE.

Backfrisch

Naast het koffieconcept vormt ook Backfrisch een belangrijk onderdeel van het REWE Express-concept. Backfrisch is in München een begrip als het gaat om bakkerijproducten, variërend van broodjes tot hartige bakproducten.

Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



Lekkerland nieuwe logistieke partner voor DA-drogisterijen

Samenwerking - De Nederlandse Drogisterij Service (NDS) is sinds begin deze maand een strategische samenwerking gestart met Lekkerland Nederland om de logistieke dienstverlening en distributie van het drogisterijassortiment voor alle DA-winkels in Nederland te verbeteren. Eind 2025 vonden de eerste leveringen plaats, waarmee een nieuwe fase in de samenwerking officieel van start ging.

Lees bericht

Freek van Beek nieuwe CEO Makro Nederland

Benoeming - Makro Nederland heeft per 1 december 2025 Freek van Beek benoemd tot Chief Executive Officer. Met deze benoeming kiest de groothandel voor een ervaren bestuurder met een achtergrond in retail en foodservice Van Beek moet de komende jaren de strategische koers van de groothandel verder uitbouwen.

Lees bericht

Hilmar Huebers opvolger van Patrick Steppe bij Lekkerland

Benoeming - Bij groothandel en serviceorganisatie Lekkerland in Duitsland vindt aan het einde van dit jaar een belangrijke bestuurswisseling plaats. Patrick Steppe, de huidige CEO, kondigt zijn vertrek aan en draagt de leiding over aan Hilmar Huebers. Philipp Pauly wordt benoemd tot Chief Sales Officer (CSO).

Lees bericht


SPAR versterkt positie in petrol met samenwerking met Quiosk

Formulenieuws - SPAR Nederland breidt haar aanwezigheid in het petrolkanaal verder uit via een strategische samenwerking met Quiosk, een specialist in outdoor vendingmachines op onbemande tanklocaties. Sinds begin september is SPAR officieel leverancier van Quiosk, dat met ruim 300 locaties consumenten 24/7 een relevant assortiment biedt.

Lees bericht

EG Group opent Go Fresh Food Bar op hoofdkantoor in Breda

Formulenieuws - EG Group heeft onlangs de deuren geopend van de nieuwe Go Fresh Food Bar op haar hoofdkantoor in Breda. Het restaurant is gevestigd in het GR8 Hotel en moet uitgroeien tot een toegankelijke ontmoetingsplek voor zowel medewerkers, hotelgasten als zakelijke bezoekers.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid