EG Group opent tweede Burger King in Nederland


Eerder opende EG Group ook een Burger King-locaties in Beesd

Formulenieuws - EG Group, één van de grootste onafhankelijke uitbaters van onder andere tankstations in Europa, opent haar tweede Burger King restaurant in Beesd. Eerder opende het netwerk van EG Group een Burger King in Venlo.

Het restaurant ligt direct aan de snelweg A2 richting ‘s-Hertogenbosch. De ligging is gunstig omdat naast de bewoners in de omgeving ook de passanten kunnen stoppen. De locatie in Beesd biedt ook als een van de weinige Burger King-restaurants hervulbare dranken aan. Gasten kopen een beker en kunnen daarna onbeperkt hun eker bijvullen.

Het restaurant in Beesd heeft ook betaalkiosks waar de klant zelf de bestellingen kan invoeren. Tevens beschikt de locatie over een Drive Thru. ‘’Dit is nu de tweede vestiging van Burger King geëxploiteerd door EG in Nederland. We zijn blij met deze opening die in lijn licht met de groeiambitie van EG met toonaangevende internationale merken’’, licht area salesmanager Tom Newport toe.

EG Group

EG Group opgericht in 2001 door de familie Issa, en expandeert de laatste jaren sterk. EG Group bezit en bedient meer dan 5400 benzinestations en convenience stores in 9 landen: Groot-Brittannië, Frankrijk, Duitsland, Nederland, Italië, België, Luxemburg, Verenigde Staten en Australië. EG Group heeft samenwerkingen met nationale en internationale merken binnen de brandstof en retail zoals Shell, BP, Esso, Starbucks, Subway, Delifrance, Spar, Carrefour, KFC en Burger King.

Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



SPAR en Bakerstreet sluiten strategische samenwerking

Formulenieuws - SPAR Nederland en Bakerstreet zijn een strategische samenwerking gestart om de foodservicepropositie binnen SPAR buurt- en city-winkels versneld te versterken. Met de samenwerking met Bakerstreet zet SPAR een gerichte stap in de verdere groei van het gemakssegment.

Lees bericht




Directeur Operations Pim Dirckx verlaat SPAR na ruim 13 jaar

Formulenieuws - SPAR Holding B.V. maakt bekend dat Directeur Operations Pim Dirckx per 1 mei 2026 het bedrijf verlaat. Na ruim dertien jaar bij SPAR kiest hij, na een korte sabbatical, voor een nieuwe uitdaging. Dirckx vervulde de afgelopen 6,5 jaar de rol van Directeur Operations en bekleedde daarvoor functies als Manager Winkeloperatie en Acquisiteur.

Lees bericht

Fastfoodketens goed voor 76 miljoen bezoeken in Nederland

Onderzoek - Nederlandse fastfoodketens hebben het afgelopen jaar gezamenlijk 76 miljoen bezoeken getrokken. Dat blijkt uit de Nationale Benchmark Fastfoodketens, een grootschalig onderzoek van Multiscope onder bijna 4.000 Nederlanders. Met name McDonald’s neemt een dominante positie in, terwijl formules als Mr. Sushi en eazie vooral populair zijn onder jongvolwassenen.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid