Geertrui Klostermann van Spar naar Coop Vandaag


Benoeming - Geertrui Klostermann stapt over van Spar naar Coop Vandaag. Zij wordt bij de supermarktketen manager van de convenienceformule.

Klostermann kwam in 2010 bij Spar als category manager vers. In de jaren daarna bouwde zij verder aan de invulling van het Spar-assortiment maaltijden, geënt op de verschillende eetmomenten gedurende de dag. Haar laatste functie bij Spar was hoofd category management en business development.

Coop telt 314 winkels, waarvan 9 met de convenienceformule Coop Vandaag. De supermarktorganisatie heeft begin dit jaar laten weten fors te willen groeien in het gemaksegment.

Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



SPAR en Bakerstreet sluiten strategische samenwerking

Formulenieuws - SPAR Nederland en Bakerstreet zijn een strategische samenwerking gestart om de foodservicepropositie binnen SPAR buurt- en city-winkels versneld te versterken. Met de samenwerking met Bakerstreet zet SPAR een gerichte stap in de verdere groei van het gemakssegment.

Lees bericht




Directeur Operations Pim Dirckx verlaat SPAR na ruim 13 jaar

Formulenieuws - SPAR Holding B.V. maakt bekend dat Directeur Operations Pim Dirckx per 1 mei 2026 het bedrijf verlaat. Na ruim dertien jaar bij SPAR kiest hij, na een korte sabbatical, voor een nieuwe uitdaging. Dirckx vervulde de afgelopen 6,5 jaar de rol van Directeur Operations en bekleedde daarvoor functies als Manager Winkeloperatie en Acquisiteur.

Lees bericht




© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid