Inschrijving geopend voor NK De Lekkerste 2025


De NK-wedstrijden voor de lekkerste hamburger, broodje e.d vinden jaarlijks plaats tijdens de Horecava in de Rai in Amsterdam,

Vakwedstrijden – Er kan weer ingeschreven worden voor NK De Lekkerste 202. Het jaarlijkse evenement voor de fast casual branche vindt zoals altijd plaats tijdens de Horecava in RAI Amsterdam, van maandag 13 tot en met donderdag 16 januari 2025.

Traditiegetrouw begint het vierdaagse evenement met het NK Lekkerste Broodje op maandag 13 januari. Dat is dit keer een bijzondere editie, omdat het de veertigste keer is dat deze wedstrijd wordt georganiseerd. De organisatie maakt binnenkort meer bekend over deze jubileumeditie.

Het NK Lekkerste Hamburger is een andere wedstrijd die in 2025 voor de tiende keer wordt georganiseerd. Culinaire professionals kunnen in 2025 meedoen aan acht wedstrijden tijdens het NK De Lekkerste. Het NK Lekkerste Pasta en het NK Pizza bakken (georganiseerd door Pizza Profs) op dinsdag 14 januari. Woensdag 15 januari is is gereserveerd voor Lekker Anders en het NK Lekkerste Vegan Burger. Het NK sluit af op donderdag 16 januari met het NK Lekkerste Pannenkoek en het NK Loaded Fries.

Inschrijven voor alle wedstrijden kan op de website van Stichting De Lekkerste Wedstrijden, de organisator van het NK De Lekkerste. Het doel van de wedstrijden is om de creativiteit van de Nederlandse horeca een kwaliteitsimpuls te geven. Het NK De Lekkerste wordt mede mogelijk gemaakt door Hanos, Carl Siegert, Qbtec, Koninklijke Horeca Nederland, ROC Mondriaan, Remia, Salomon Foodworld, SVO vakopleiding food, Rational, Next2Food, SVH, Pizza Profs, Houwers, Liebherr en Winterhalter.

Bron: Lekkerste Wedstrijden/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Eerste NK Lekkerste Flammkuchen tijdens Horecava 2027

Wedstrijd - Het NK De Lekkerste wordt tijdens Horecava 2027 uitgebreid met een nieuwe wedstrijd. Op woensdag 13 januari wordt voor het eerst het NK Lekkerste Flammkuchen gehouden. Horecaprofessionals uit heel Nederland kunnen zich vanaf nu inschrijven voor de nieuwe titelstrijd.

Lees bericht


Inschrijving NK De Lekkerste 2027 van start

Vakwedstrijden - De inschrijving voor het NK De Lekkerste 2027 is geopend. Tijdens Horecava in RAI Amsterdam strijden horecaprofessionals van 11 tot en met 14 januari om nationale titels voor onder meer het lekkerste broodje, hamburger, pasta, pizza, loaded fries en pannenkoek. Nieuw is een wedstrijd rond een Duits-Franse lekkernij.

Lees bericht


Geen finalewedstrijd 2026 van Bocuse d’Or Nederland

Vakwedstrijden - Bocuse d’Or Nederland organiseert in 2026 geen nationale finale. De prestigieuze kookwedstrijd kiest bewust voor een periode van heroriëntatie en professionalisering, waarna in 2027 weer een Nederlandse finale zal plaatsvinden tijdens Gastvrij Rotterdam.

Lees bericht



Gault&Millau gidslancering in Amsterdamse RAI

Vakbeurzen - Horecava zet een volgende stap in haar culinaire koers door de jaarlijkse lancering van de Gault&Millau gids naar Amsterdam te verplaatsen. De nieuwe locatie biedt ruimte om gastronomie en hospitality dichter bij elkaar te brengen en het evenement verder te laten groeien.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid