Lucas Bols neemt alcoholvrij gedistilleerd merk Fluère over
Overname - Lucas Bols, verkoper van gedistilleerde dranken neemt het van origine Nederlandse merk Fluère over. Fluère is een merk voor alcoholvrije gedistilleerde dranken, een markt die momenteel sterk groeit. Lucas Bols wordt per 1 januari 2023 100% eigenaar van het merk, dat verkocht wordt in meer dan 20 landen.
Fluère is in 2018 opgericht door twee Nederlandse ondernemers, Léon Meijers en Alfred Sandee. De premium producten staan, volgens Lucas Bols, hoog aangeschreven. Het merk heeft de laatste jaren verschillende onderscheidingen en medailles gekregen. Daarnaast krijgt het merk ook met regelmaat goede recensies. De hoge kwaliteit wordt gerealiseerd door de productiemethoden en het gebruik van kwaliteitsingrediënten, waaronder de beste botanicals, zo laat het bedrijf weten. Het assortiment van Fluère bestaat uit vier producten: Original, Spiced Cane, Raspberry en Smoked Agave. Het assortiment wordt uitgebreid met een Bitter, een belangrijke toevoeging om het smakenpalet aan te vullen en de cocktailmogelijkheden uit te breiden. De Bitter wordt gelanceerd in februari 2023.
Focus op horeca
Lucas Bols Company noemt de overname van Fluère van strategisch belang omdat het met het merk kan inspelen op de veranderende consumententrends. De focus zal liggen op het vergroten van de bekendheid van Fluère bij de bartendergemeenschap en het vergroten van de aanwezigheid van het merk in de horeca.
Bron: Lucas Bols/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
The Albus Group neemt Strand 22 in Almere over
Overname - The Albus Group neemt per 1 juli de exploitatie over van Strand 22 aan de Esplanade in Almere. Met de overname breidt het familiebedrijf Van der Meer, bekend van The Albus Hotel en Senses Restaurant in Amsterdam en Restaurant Bakboord in Almere Haven, zijn horecaportefeuille verder uit.
Lees berichtFoodsector groeit, maar sentiment bedrijven verslechtert
Analyse - De Nederlandse foodsector is in 2025 opnieuw gegroeid, maar achter de positieve omzetcijfers gaat een zorgwekkende ontwikkeling schuil, want het sentiment van bedrijven verslechtert. Het FSIN dat de cijfers verzamelt spreekt zelfs van een verslechtering naar crisisniveau. De vijfhonderd grootste foodbedrijven van Nederland boekten gezamenlijk een omzet van ruim 66,9 miljard euro, een stijging van 3,3 procent ten opzichte van een...
Lees berichtRoyal Smilde introduceert nieuwe margarineverpakking
Introductie - Royal Smilde heeft in zijn productielocatie in Heerenveen een nieuwe verpakkingslijn in gebruik genomen voor margarine in stickpacks. Met de introductie van de eenpersoonsverpakking speelt het familiebedrijf in op strengere Europese regelgeving rondom wegwerpplastic en de groeiende vraag naar duurzamere verpakkingsoplossingen.
Lees berichtProsus en Just Eat Takeaway starten AI-platform voor horeca
Platform - Restaurantondernemers kunnen voortaan zonder programmeerkennis hun eigen AI-gestuurde applicaties en automatiseringen ontwikkelen. Dat kan met ToqanClaw, een nieuw platform van Prosus en Just Eat Takeaway.com, dat wordt uitgerold onder Nederlandse horecapartners.
Lees berichtOmzet restaurantketens stijgt naar ruim 2 miljard euro
Onderzoek - De grootste Nederlandse restaurantketens hebben hun gezamenlijke omzet het afgelopen jaar zien groeien tot ruim 2 miljard euro. Dat blijkt uit de nieuwste Nationale Benchmark Restaurantketens van onderzoeksbureau Multiscope.
Lees berichtVan receptenboek tot salontafelboek: drukwerk dat de beleving van je horecaonderneming verlengt
In de horeca draait het om meer dan goed eten en drinken. Gasten komen voor sfeer, gastvrijheid en een verhaal dat blijft hangen. Dat verhaal zit in de gerechten, het interieur, de mensen, de leveranciers en de manier waarop een zaak zich presenteert. Juist daarom kan mooi drukwerk veel toevoegen aan de beleving van een horecaonderneming.
Lees bericht