Marcin Dobrock nieuwe topman Mondelez Benelux
Benoeming - Mondelēz International benoemt Marcin Dobrock als Vice President & Managing Director van Mondelēz International in de Benelux. Hij volgt in die functie Jan Willem Balk op.
Dobrock zal zijn huidige functie als Senior Director & Managing Director van Polen en de Baltische staten overdragen aan Robert Sas, de huidige Director Sales Small Format in Polen. Beide benoemingen gaan officieel in op 1 april 2023. Mondelēz International is een wereldspeler op het gebied van chocolade, koekjes, kauwgom, snoepgoed en poederdranken.
Naast zijn carrière bij Mondelēz International, heeft Dobrock ook waardevolle ervaring opgedaan op het gebied van marketing bij Nestlé en consulting bij Kearney. Hoewel hij van Poolse afkomst is, is hij opgegroeid in Nederland. Dobrock is afgestudeerd aan de Vrije Universiteit in Amsterdam en heeft een Executive MBA-studie in innovatie in de voedingsindustrie gevolgd in Kopenhagen.
Jan Willem Balk, sinds 2017 Vice President & Managing Director van Mondelēz International in de Benelux, heeft besloten om nieuwe uitdagingen aan te gaan en een eigen bedrijf op te starten.
Bron: Mondelēz/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Jorian van Acker nieuwe Benelux-topman van Mondelēz
Benoeming - Mondelēz International heeft Jorian van Acker benoemd tot Vice President & Managing Director Benelux. Hij wordt verantwoordelijk voor de activiteiten van de snackfabrikant in Nederland, België en Luxemburg en krijgt de leiding over een merkenportfolio met onder meer Milka, Côte d'Or, Oreo, LU, TUC en Philadelphia.
Lees berichtAH certificeert Delicata-lijn met Fairtrade keurmerk
Fairtrade - Albert Heijn heeft de volledige Delicata chocoladelijn voorzien van het Fairtrade keurmerk. De certificering valt samen met de start van de Fairtrade Weken, die tot 17 mei plaatsvinden.
Lees berichtVerkade viert 140-jarig jubileum
Jubileum - Verkade bestaat dit jaar 140 jaar. Het merk, dat in 1886 begon met brood en beschuit in Zaandam, groeide uit tot een van de bekendste koek- en chocolademerken van Nederland. Nog altijd worden de koekjes in Zaandam gebakken, waarmee het bedrijf zijn oorsprong trouw blijft.
Lees berichtBagels & Beans verspreidt bijna 1.000 liefdeskaartjes
Actie - Deze Valentijn speelde Bagels & Beans opnieuw voor liefdesbriefleverancier. Bijna 1.000 persoonlijke boodschappen van gasten werden omgetoverd tot handgeschreven ansichtkaarten en per post bezorgd door heel Nederland, inclusief een zakje chocoboontjes.
Lees berichtHands Off introduceert vier nieuwe plantaardige chocoladerepen
Introductie - Chocolademerk Hands Off breidt zijn assortiment uit met vier nieuwe plantaardige chocoladerepen met zachte vulling. Het merk speelt daarmee in op de groeiende vraag naar duurzame en plantaardige alternatieven.
Lees berichtZoetwaren groeit in omzet, maar de consumptie daalt
Zoetwaren – De Nederlandse markt voor koek, snoep, chocolade, zoutjes en noten laat in de afgelopen vijf jaar een omzetgroei zien van bijna 19%. Tegelijkertijd is de consumptie per persoon gedaald met 3,4%. Dat blijkt uit de derde editie van het branchecijferboekje van branchevereniging VBZ, dat deze week is verschenen.
Lees bericht