Social Deal kiest voor Vermaat als nieuwe cateraar


Met Vermaat kiest Social Deal voor een aanbod dat sterk inzet op gezondheid en variatie, zo laat het bedrijf weten / Foto bij: Social Deal

Catering - Social Deal heeft cateringbedrijf Vermaat aangetrokken als nieuwe partner voor de verzorging van de bedrijfslunch. Het hoofdkantoor dat gevestigd is in Den Bosch neemt na enkele jaren afscheid van cateraar Hutten.

Met Vermaat kiest Social Deal voor een aanbod dat sterk inzet op gezondheid en variatie. Medewerkers kunnen dagelijks rekenen op een verrassende lunch met vaste plantaardige opties en een wisselend aanbod van versgemaakte smoothies. Daarnaast is er ruimte voor af en toe een zoete of hartige traktatie.

Werkplezier

Volgens Social Deal draagt de nieuwe samenwerking bij aan het werkplezier van medewerkers. “Goed eten verbindt en geeft energie. Het maakt een werkdag net wat leuker,” zo laat het bedrijf op Linkedin weten.

Vermaat

Vermaat is een grote speler in de Nederlandse cateringmarkt en verzorgt horecaconcepten bij bedrijven, ziekenhuizen en musea, maar heeft daarnaast als bedrijf ook eigen horecalocaties in exploitatie zoals Rijks en La Place.

Bron: Social Deals/@FoodClicks

Foto's: Social Deal

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

ONCE en VOCC bundelen krachten onder nieuwe naam

Samenwerking - Branchevereniging ONCE en de Verenigde Ondernemende Contract Cateraars (VOCC) gaan samen verder onder de naam Ondernemende Nederlandse Catering Experts (ONCE). Met deze samenwerking willen beide organisaties hun positie binnen de cateringbranche versterken en gezamenlijk werken aan de toekomst van de sector.

Lees bericht




Stella Artois officieel geïntroduceerd in Nederland

Introductie - Stella Artois, één van ’s werelds meest iconische premium biermerken, maakt zijn officiële entree op de Nederlandse markt tijdens Horecava 2026. De introductie volgt op een toenemende vraag van Nederlandse retail- en horecapartners om dit internationale merk beschikbaar te maken voor consumenten, zo laat AB InBev weten.

Lees bericht


SVH en HelloPaul lanceren Food Business Skills & Insights Program

Initiatief - De horeca staat onder druk. Stijgende kosten, personeelstekorten en veranderend consumentengedrag maken het steeds lastiger om gezonde marges te realiseren. Tegelijkertijd laat de bredere foodservice-industrie zien dat slimmer organiseren, datagedreven werken en strategische inkoop wél ruimte bieden voor rendementsverbetering. Vanuit die realiteit lanceren Stichting Vakbekwaamheid Hospitality (SVH) en opleider HelloPaul een vernieuwde editie van het Food Business...

Lees bericht




© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid