Bidfood organiseert Bingo-avond voor horecamedewerkers


Horeca – Groothandel Bidfood gaat samen met de Horecava, Horecabrains en diverse partners op maandag 22 maart een online bingo evenement organiseren voor alle horecamedewerkers in Nederland.

Het moet een avond worden met topentertainment met bekende Nederlanders zoals André Hazes en Ruben Nicolai als gastheer én een prijzenpot ter waarde van €99.999,- Naast het entertainment wordt ook de Horecabrains Positivo Award uitgereikt aan een artiest en wordt de nachtburgemeester bekend gemaakt. Volgens Dick Slootweg, CEO van Bidfood verdient de horeca een mooie avond: “Een avond waarop iedere horecamedewerker digitaal kan strijden voor mooie prijzen voor de zaak waar hij of zij werkt”.

Iedere horecaprofessional kan meedoen aan de bingo en speelt mee voor zijn horecazaak. De prijzenpot bevat horeca gerelateerde producten, ter waarde van €99.999,-. De bingo wordt door tal van leveranciers ondersteund, waaronder Izico, Coca Cola, AB InBev, Unilever OOH, JDE Professional, Aviko, Friesland Campina, Farm Frites, Ad van Geloven, Mccain en vele anderen. Daarnaast stelt Bidfood als hoofdprijs drie cheques beschikbaar met een shoptegoed bij Bidfood van €3.000,-. De Bingo is te volgen via een livestream op www.bingospektakel.nl.

Bidfood organiseerde eerder ook een feestavond voor de horeca. Op maandag 16 december 2019 stroomde toen de Ziggo Dome vol met horecamedewerkers voor een groots opgezet muziekspektakel, met de claim ‘de maandag is van ons’. Ook nu is deelname voor iedereen vrij. Deelnemers hoeven geen klant te zijn van Bidfood om mee te spelen met de bingo.

Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Eerste NK Lekkerste Flammkuchen tijdens Horecava 2027

Wedstrijd - Het NK De Lekkerste wordt tijdens Horecava 2027 uitgebreid met een nieuwe wedstrijd. Op woensdag 13 januari wordt voor het eerst het NK Lekkerste Flammkuchen gehouden. Horecaprofessionals uit heel Nederland kunnen zich vanaf nu inschrijven voor de nieuwe titelstrijd.

Lees bericht


Foodservice Nederland: investeren in infra moet topprioriteit zijn

Actie - Foodservice Nederland (FSN) vindt dat het kabinet meer geld moet vrijmaken voor onderhoud en verbetering van de Nederlandse infrastructuur. Volgens de brancheorganisatie biedt de Miljoenennota onvoldoende perspectief voor bedrijven die dagelijks verantwoordelijk zijn voor de bevoorrading van horeca en maatschappelijke instellingen.

Lees bericht

Inschrijving NK De Lekkerste 2027 van start

Vakwedstrijden - De inschrijving voor het NK De Lekkerste 2027 is geopend. Tijdens Horecava in RAI Amsterdam strijden horecaprofessionals van 11 tot en met 14 januari om nationale titels voor onder meer het lekkerste broodje, hamburger, pasta, pizza, loaded fries en pannenkoek. Nieuw is een wedstrijd rond een Duits-Franse lekkernij.

Lees bericht







© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid