EAT.PEASY bezorgt nu landelijk plantaardige maaltijden
Plantaardig - Maaltijdservice EAT.PEASY breidt zijn bezorggebied uit van Rotterdam naar heel Nederland. EAT.PEASY maakt 100 procent plantaardige gerechten, die voortaan door PostNL Food landelijk worden bezorgd.
De gerechten zijn overal in Nederland te bestellen, met uitzondering van de Waddeneilanden en Kaag. Daarnaast introduceert het bedrijf een abonnementservice voor de geïnteresseerde die wekelijks diverse maaltijden thuisgestuurd wil krijgen. Iedere maaltijd bestaat uit minimaal 250 gram groenten.
Initiatiefnemer achter het concept is Maaike Stift, die vanwege darmproblemen op zoek ging naar een gezonder voedingspatroon. Voeding zonder vlees en lactose werkte goed bij Maaike en daarom wilde zij ook anderen helpen. Na afronding van de studie Plant-Based Nutrition begon ze met het koken van plantaardige maaltijden voor collega’s. En die gerechten vielen zo goed in de smaak dat zij in juli 2019 EAT.PEASY oprichtte.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
‘Wissel ’ns Wat!’ volgt Nationale Week Zonder Vlees op
Campagne - Na acht succesvolle edities maakt de Nationale Week Zonder Vlees in 2026 plaats voor een nieuwe landelijke eetgedragsveranderingscampagne: Wissel ’ns Wat!. De initiatiefnemers zetten hiermee een volgende stap in het versnellen van de eiwittransitie in Nederland. Dat werd maandag bekendgemaakt.
Lees berichtBijna de helft van de Nederlanders eet dagelijks vlees of vis
Onderzoek - Bijna de helft van de Nederlanders (46%) eet vrijwel dagelijks vlees of vis. Dat blijkt uit de vijfde editie van de Markteffect Vleesvervangers Monitor, die onderzoekt hoe consumenten omgaan met het steeds grotere aanbod aan voedingsproducten en de groeiende aandacht voor gezondheid en duurzaamheid.
Lees berichtNieuw platform maakt voortgang eiwittransitie inzichtelijk
Platform - ProVeg Nederland lanceert het nieuwe platform Eiwitstand.nl, dat laat zien welke doelen Nederlandse organisaties hebben gesteld voor de overstap naar een meer plantaardig voedingspatroon en hoe ver zij daarin zijn. Het is voor het eerst dat de eiwittransitie zo uitgebreid en transparant in kaart is gebracht.
Lees berichtHands Off introduceert vier nieuwe plantaardige chocoladerepen
Introductie - Chocolademerk Hands Off breidt zijn assortiment uit met vier nieuwe plantaardige chocoladerepen met zachte vulling. Het merk speelt daarmee in op de groeiende vraag naar duurzame en plantaardige alternatieven.
Lees berichtAnuga breekt records in exposanten en bezoek
Vakbeurzen - De 2025-editie van Anuga heeft geschiedenis geschreven. Met meer dan 8.000 exposanten uit 110 landen en ruim 145.000 bezoekers uit 190 landen vestigde de vakbeurs voor de wereldwijde voedingsmiddelenindustrie nieuwe records. Daarmee groeide het bezoekersaantal met 3,6 procent ten opzichte van de vorige editie.
Lees berichtIKEA viert 40 jaar Zweedse balletjes met introductie falafelballetje
Formulenieuws -IKEA viert de 40ste verjaardag van haar iconische Zweedse balletje met een nieuwe variant: het falafelballetje. De snack, gemaakt van kikkererwten, courgette, ui en kruiden, wordt vanaf deze maand in de restaurants geserveerd met couscous, aioli en citroen.
Lees bericht