Horecagroep RCE opent vijfde Stan in Maastricht


Horeca – De horecaformule Stan, onderdeel van horecagroep Restaurant Company Europe (RCE) opent in het voorjaar van 2022 een nieuw restaurant in het Sphinxkwartier in Maastricht. Het wordt de vijfde Stan-locatie. Het restaurant krijgt tevens een interieur in de nieuwe stijl in lijn met de herpositionering.

Met deze nieuwe locatie creëert RCE een eigentijdse plek waar de gasten kunnen genieten van verrassende gerechten en muziek. Bovendien is het de eerste locatie voor RCE in deze gastronomische stad. ‘In Maastricht zien we een waardevolle uitbreiding op onze vier bestaande Stan restaurants in Arnhem, Den Haag, Utrecht en Zeist. De ligging in de bruisende stadwijk Het Sphinxkwartier sluit perfect aan bij de sfeer en doelgroep van Stan. En we zijn heel trots dat we ook in deze tijd zulke belangrijke stappen kunnen zetten in lijn met onze strategie’, aldus CEO Sandra van Halderen. De planning is om Stan Maastricht in maart  2022 te openen.

DJ’s

Afgelopen najaar is de nieuwe positionering van Stan (voorheen Stan&co) gelanceerd, met als rode draad de culinaire ontdekkingsreis van Stan. Of je nu een ervaren of onervaren food traveler bent, Stan moet de wereld openen op het gebied van eten en drinken. Met mooie duurzame gerechten en bijzondere cocktails die óók goed ogen. Geïnspireerd op de huidige trends als shared dining, streetfood en het maken van bewuste keuzes. Ook worden er tegenwoordig ’s avonds DJ’s geprogrammeerd bij Stan.

Bron: RCE/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Nederland achtste op Makro-ranglijst starten restaurant

Onderzoek – Spanje biedt binnen Europa momenteel de gunstigste omstandigheden voor het openen van een nieuw restaurant. Nederland staat op de achtste plaats. Dat blijkt uit het Restaurant Launch Report van Makro Webshop, waarin twintig EU-markten met elkaar zijn vergeleken.

Lees bericht



O’Learys en Kinepolis openen eatertainment-locatie

Bioscoop - Bioscoopketen Kinepolis en horecaketen O'Learys slaan de handen ineen voor de ontwikkeling van een nieuwe eatertainment-locatie bij Kinepolis Enschede. De vestiging van 2.500 vierkante meter opent naar verwachting in december 2026 en combineert horeca, live sport, games en entertainment onder één dak.

Lees bericht

Nieuwe horecazaken sneller in beeld met DutchSignals

Platform - Leveranciers aan de horeca kunnen nieuwe ondernemers straks al in beeld hebben voordat zij actief op zoek gaan naar producten of diensten. Dat is het uitgangspunt van DutchSignals, een nieuw Nederlands AI-platform dat dagelijks circa 3.000 overheidspublicaties analyseert en daaruit honderden potentiële commerciële kansen haalt.

Lees bericht


Salsa Shop opent eerste restaurantlocatie in Haarlem

Formulenieuws - De Mexicaanse restaurantketen Salsa Shop heeft deze week zijn eerste vestiging in Haarlem geopend. Het restaurant aan de Kruisstraat is de negentiende vestiging van de keten in Nederland en richt zich op zowel inwoners als bezoekers van de binnenstad.

Lees bericht




© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid