Picnic vernieuwt elektrisch bezorgwagentje


Picnic ontwierp het nieuwe voertuig zelf en verwerkte daarin ervaringen van de afgelopen jaren

Bezorgdienst - Online supermarkt Picnic introduceert een volledig vernieuwde versie van zijn herkenbare elektrische bezorgwagentje. Het nieuwe model kan meer boodschappen vervoeren, heeft een grotere actieradius en moet veiliger en duurzamer zijn. De eerste exemplaren worden vanaf deze week ingezet in Haarlem.

Picnic ontwierp het voertuig zelf en verwerkte daarin ervaringen van de afgelopen jaren. Zo is het zeil aan de zijkant vervangen door een klep die bezorgers beschermt tegen regen. Verlichting in de klep zorgt ervoor dat zij ’s avonds beter zicht hebben op de boodschappen. Ook beschikken de stoelen over verwarming en zijn ze modulair opgebouwd, waardoor bij schade alleen onderdelen vervangen hoeven te worden.

5.000 bezorgwagentjes

Het nieuwe wagentje kan 300 kilo extra boodschappen meenemen. Door de grotere actieradius kan bovendien een ruimer bezorggebied worden bediend. De komende jaren vervangt Picnic geleidelijk zijn bestaande vloot. Inmiddels rijden bijna 5.000 bezorgwagentjes van de websuper in Nederland, Duitsland en Frankrijk.

Bron: Picnic/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Herkomst van voedsel speelt rol bij tegengaan verspilling

Onderzoek - Nederlanders die zich bewuster zijn van de herkomst van hun eten, lijken minder voedsel weg te gooien. Tegelijkertijd staat slechts 44 procent regelmatig stil bij waar voedingsmiddelen vandaan komen. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van Too Good To Go naar voedselverspilling.

Lees bericht


Spoony maakt retaildebuut bij Picnic met kindermaaltijden

Bezorgdienst - Spoony maakt de stap van kinderopvang naar retail. Het bedrijf, dat al vijftien jaar maaltijden bereidt voor baby’s, peuters en kleuters in de kinderopvang, introduceert zijn kindermaaltijden bij online supermarkt Picnic. De producten worden opgenomen in de nieuwe kidsproof categorie van Picnic.

Lees bericht

Flink bereikt 1,5 miljoen klanten en beste halfjaar

Bezorgdienst - Boodschappenbezorger Flink heeft deze week zijn 1,5 miljoenste klant in Nederland verwelkomd. De mijlpaal valt samen met het beste eerste halfjaar sinds de start van het bedrijf. De omzet kwam in de eerste zes maanden van 2026 uit op ruim 100 miljoen euro.

Lees bericht

Foodsector groeit, maar sentiment bedrijven verslechtert

Analyse - De Nederlandse foodsector is in 2025 opnieuw gegroeid, maar achter de positieve omzetcijfers gaat een zorgwekkende ontwikkeling schuil, want het sentiment van bedrijven verslechtert. Het FSIN dat de cijfers verzamelt spreekt zelfs van een verslechtering naar crisisniveau. De vijfhonderd grootste foodbedrijven van Nederland boekten gezamenlijk een omzet van ruim 66,9 miljard euro, een stijging van 3,3 procent ten opzichte van een...

Lees bericht


‘Picnic en Pizza Beppe brengen pizza’s van topkwaliteit’

Samenwerking - Online supermarkt Picnic en restaurantketen Pizza Beppe slaan de handen ineen voor de introductie van twee diepvriespizza’s van rstaurantkwaliteit. De pizza’s zijn vanaf deze week uitsluitend verkrijgbaar via Picnic en moeten consumenten tijdens de slotfase van het WK voetbal voorzien van een snelle maaltijd.

Lees bericht




© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid