Recepten winnen voor thuis met game-app van Orangerie De Pol
Restaurant – Orangerie De Pol in Doetinchem heeft een app ontwikkeld waarmee gasten via een game spelenderwijs recepten voor thuis én een amuse in het restaurant kunnen winnen. Deelnemers aan de game moeten zoveel mogelijk ingrediënten snijden om kans te maken op een beloning.
De Orangerie De Pol-app is een knipoog naar het populaire spelletje Fruit Ninja en gratis te downloaden in de app-store. In de game staat chef-kok en eigenaar Mark Captein afgebeeld in de keuken, die op commando de juiste ingrediënten letterlijk in de pan moet hakken door op het juiste moment op de juiste plek te swipen over het telefoonscherm. Als dit een aantal keer succesvol wordt uitgevoerd, speelt de deelnemer een recept voor een thuisgerecht vrij. Captein: ‘Het is uniek om als restaurant een eigen game te hebben. Een vaste gast van Engine Software heeft de game een aantal jaar geleden ontworpen. De game is nu geupdate met nieuwe, eigentijdse gerechten’. Met het spel zijn niet alleen recepten te winnen, wie ver in de game komt, krijgt ook een reward. Op vertoon daarvan ontvangen mensen dan een extra amuse.
Orangerie De Pol is gevestigd in het landelijke buitengebied van Doetinchem. Het restaurant is aangesloten bij JRE-Nederland, een organisatie voor jonge veelbelovende restaurateurs. Captein werd in 2021 uitgeroepen tot JRE Chef van het Jaar.
Bron: Orangerie De Pol/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Restaurant Pesca viert jubileum met langste dinertafel
Jubileum - Restaurant Pesca in Amsterdam vierde gisteren het tienjarig bestaan op bijzondere wijze. Op de Keizersgracht schoof gistermiddag een duizendkoppig gezelschap in twee shifts aan voor een indrukwekkende lange dinertafel.
Lees bericht’t Zusje wint NFV Franchise Trofee 2026
Verkiezing - Tijdens de jaarlijkse bijeenkomst van de Nederlandse Franchise Vereniging (NFV) is horecaketen 't Zusje uitgeroepen tot winnaar van de NFV Franchise Trofee 2026. De prijs geldt als erkenning voor franchiseorganisaties die uitblinken in samenwerking, ondersteuning en ondernemerschap binnen hun formule.
Lees berichtBouillon d’Amsterdam opent tweede vestiging
Horeca - Slechts anderhalve maand na de opening van de eerste locatie groeit Bouillon d’Amsterdam verder. Het restaurantconcept kondigt de komst aan van een tweede vestiging in Amsterdam-Zuid, die naar verwachting eind juni de deuren opent.
Lees berichtTony Roma’s zoekt Master Franchisenemer voor Nederland
Horecaconcept - Tony Roma’s, het Amerikaanse restaurantmerk dat wereldwijd bekendstaat om zijn Baby Back Ribs en Amerikaanse comfortfood, wil uitbreiden naar Nederland. Het casual dining-concept zoekt daarvoor een Master Franchisenemer die verantwoordelijk wordt voor de landelijke ontwikkeling van het merk. Dat meldt de Franchise Gids.
Lees berichtVan der Valk breidt uit in Gorinchem met tweede vestiging
Hotels - Van der Valk heeft zijn aanwezigheid in Gorinchem uitgebreid met een tweede hotel. Met de plaatsing van het kenmerkende toekanlogo aan de A27 is Van der Valk Hotel Gorinchem A27 nu ook zichtbaar onderdeel van het familieconcern.
Lees berichtRestaurant De Gieser Wildeman wint Gouden Koksmuts 2026
Wedstrijd - Tijdens de finale van de HANOS Gouden Koksmuts 2026 op Horecava is Restaurant De Gieser Wildeman uitgeroepen tot winnaar. Chefs Marco van der Wijngaard en Yentl van Gilst wisten de vakjury unaniem te overtuigen met hun verfijnde en doordachte menu.
Lees bericht

_480_320_s_c1.png)