Vernieuwde La Place beleeft primeur in Laren en De Lucht
Formulenieuws – La Place krijgt een nieuw, eigentijds concept, waar de aandacht ligt op ‘good food fast’ en take-away en de vestigingen in Laren en Bruchem-De Lucht aan A2 krijgen de primeur. Dat heeft de restaurantketen vandaag laten weten.
Het nieuwe concept krijgt ook een totaal ander assortiment met zo’n 100 vernieuwde producten en een vernieuwde koffiebar. Gasten van de locaties kunnen via mobile order snel en gemakkelijk betalen. Door de horecasluiting worden de vestigingen geopend als take-away, maar ook daarna zal de nadruk sterk liggen op de populairste La Place-producten voor onderweg en voor thuis.
La Place had al eerder gemeld met een vernieuwd concept te zullen komen. In dit nieuwe concept zou de nadruk komen te liggen op vers en het ‘prikkelen van de zintuigen’. De coronamaatregelen maken het op dit niet mogelijk het volledige concept te laten zien. “Wij hebben de afgelopen tijd niet stilgezeten en zijn hard aan het kijken hoe we La Place nog verder kunnen versterken, met onder meer ons nieuwe concept. Normaal gesproken hadden wij nu het volledige nieuwe concept gelanceerd op deze locaties. De huidige situatie met de sluiting van de horeca laat dat echter helaas niet toe”, aldus Colette Cloosterman-van Eerd, CCO van Jumbo en verantwoordelijk voor La Place.
De locatie in laren aan de Westerheide opent vrijdag 4 december en vestiging aan de A2 Bruchem-De Lucht op dinsdag 8 december. Nieuw voor de gasten van die locaties is bijvoorbeeld ook La Place ‘All day breakfast’. Bovendien is het assortiment veganistische en vegetarische producten uitgebreid. Denk aan Berry earth juice, chiapudding biet en granola, falafel flatbread of de rijkelijk belegde focaccia’s.
Een belangrijk kenmerk van het nieuwe concept is tevens de snelle manier om gerechten te bestellen en te betalen. Gasten kunnen ervoor kiezen om ter plekke te bestellen of hun bestelling vooraf door te geven via een mobile order. De take-away-bestelling staat dan bij binnenkomst klaar om meegenomen te worden.
Nieuwe koffiebar
De compleet vernieuwde koffiebar heeft een centrale plek in de routing. Hier maakt de barista koffies, met een speciaal ontwikkelde, nieuwe blend en verrassende specials to-go voor de gasten, waaronder de Caramello Latte. Standaard worden de koffies gemaakt met verse volle melk. Daarnaast is er keuze uit verse magere melk en havermelk voor de vegan gasten.
La Place voor Thuis
Op haar vernieuwde locaties biedt La Place nu ook het nieuwe concept ‘La Place voor Thuis’ aan, waarbij gasten de populaire La Place producten mee kunnen nemen voor thuis. Variërend van pizza’s en (veggie) lasagnes tot traybake-gerechten, die gasten thuis kunnen opwarmen.
Bron: La Place/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
La Place opent veldkeukenrestaurant in Militair Museum
Formulenieuws - La Place opent een nieuw vast restaurant in het Nationaal Militair Museum (NMM) in Soesterberg. In een decor dat doet denken aan een veldkeuken, kunnen bezoekers genieten van de verse, ambachtelijke gerechten die kenmerkend zijn voor La Place.
Lees berichtNick Toet en La Place lanceren Nick’s Noedels
Formulenieuws - Restaurantketen La Place heeft in samenwerking met foodcreator Nick Toet een nieuw gerecht op het menu gezet: Nick’s Noedels. Het noedelgerecht kwam als winnaar uit de online serie Kritische Koters, waarin een panel van kinderen de rol van jury vervulde.
Lees berichtSocial Deal kiest voor Vermaat als nieuwe cateraar
Catering - Social Deal heeft cateringbedrijf Vermaat aangetrokken als nieuwe partner voor de verzorging van de bedrijfslunch. Het hoofdkantoor dat gevestigd is in Den Bosch neemt na enkele jaren afscheid van cateraar Hutten.
Lees berichtSophie Hofdijk nieuwe manager assortiment bij La Place
Formulenieuws - La Place heeft Sophie Hofdijk benoemd tot manager assortiment. In haar rol gaat zij de foodserviceformule helpen bij het ontwikkelen van een toekomstbestendig en onderscheidend assortiment. De aanstelling past binnen de vernieuwde koers van La Place, waarbij de focus ligt op een duurzamer, gezonder en inclusiever aanbod dat ook jongere doelgroepen aanspreekt.
Lees berichtLa Place opent vernieuwde vestiging in Arnhem Kronenburg
Formulenieuws - Na een flinke metamorfose heeft La Place haar vestiging in winkelcentrum Kronenburg heropend. De locatie kreeg een compleet vernieuwd interieur, een eigentijds assortiment die aansluit bij de wensen van de moderne gast.
Lees berichtLa Place en Jord Althuizen lanceren gezamenlijke BBQ-signature
Formulenieuws – La Place slaat deze zomer de handen ineen met BBQ-expert Jord Althuizen voor een reeks nieuwe gerechten. De samenwerking trapt af met de introductie van de Bang Bang Chicken Burger, een streetfoodgerecht dat sinds kort op het menu staat bij alle La Place-vestigingen.
Lees bericht