Vier nieuwe Take Away-locaties erbij voor La Place
Formulenieuws - Harderwijk, Rotterdam, Eindhoven en Apeldoorn zijn de locaties die La Place extra heeft geopend voor Take Away. De restaurantketen had al aangekondigd vaart te willen zetten met het uitbreiden van afhaalmogelijkheden bij de bestaande locaties.
Bij de uitbreiding nu gaat om twee express-locaties van La Place in Eindhoven en Rotterdam in winkelcentrum Heuvelgalerie en Alexandrium en om de La Place-vesting bij De Somp in Apeldoorn langs de A50. De vierde locatie die is geopend betreft de recent geopende vestiging op het spiksplinternieuwe foodcourt langs de A28 in Harderwijk.
Eind vorige maand kondigde La Place al de opening van de Take Away-locaties aan van De Arena in ‘s-Hertogenbosch, De Rotonde aan de A2 in Enspijk en De Vrolijkheid in Zwolle, gelegen aan de A28. Later kwamen daar de locaties op Designer Outlet Rosada in Roosendaal en een afhaallocatie bij de La Place-vestiging in Laren bij.
Extra aandacht voor hygiëne
Om verspreiding met het coronavirus te voorkomen, gelden bij La Place Take Away verschillende maatregelen. Zo mag er maar een beperkt aantal gasten tegelijkertijd naar binnen en dienen alle bezoekers en medewerkers minstens 1,5 meter afstand van elkaar te houden. Bij de ingang staat een La Place host om te zorgen dat dit proces soepel verloopt. Ook de looproute is aangepast, met een afzonderlijke in- en uitgang. Verder dragen alle medewerkers handschoenen. Daarnaast zijn veel weliswaar vers gemaakt maar voorverpakt en is bij het buffet sprake van zelfbediening, met uitzondering van soepen en warme dranken. Sappen worden gepresenteerd in wegwerpbekers met deksel. Ook wordt klanten gevraagd om bij voorkeur contactloos te betalen.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
La Place opent veldkeukenrestaurant in Militair Museum
Formulenieuws - La Place opent een nieuw vast restaurant in het Nationaal Militair Museum (NMM) in Soesterberg. In een decor dat doet denken aan een veldkeuken, kunnen bezoekers genieten van de verse, ambachtelijke gerechten die kenmerkend zijn voor La Place.
Lees berichtNick Toet en La Place lanceren Nick’s Noedels
Formulenieuws - Restaurantketen La Place heeft in samenwerking met foodcreator Nick Toet een nieuw gerecht op het menu gezet: Nick’s Noedels. Het noedelgerecht kwam als winnaar uit de online serie Kritische Koters, waarin een panel van kinderen de rol van jury vervulde.
Lees berichtSocial Deal kiest voor Vermaat als nieuwe cateraar
Catering - Social Deal heeft cateringbedrijf Vermaat aangetrokken als nieuwe partner voor de verzorging van de bedrijfslunch. Het hoofdkantoor dat gevestigd is in Den Bosch neemt na enkele jaren afscheid van cateraar Hutten.
Lees berichtSophie Hofdijk nieuwe manager assortiment bij La Place
Formulenieuws - La Place heeft Sophie Hofdijk benoemd tot manager assortiment. In haar rol gaat zij de foodserviceformule helpen bij het ontwikkelen van een toekomstbestendig en onderscheidend assortiment. De aanstelling past binnen de vernieuwde koers van La Place, waarbij de focus ligt op een duurzamer, gezonder en inclusiever aanbod dat ook jongere doelgroepen aanspreekt.
Lees berichtLa Place opent vernieuwde vestiging in Arnhem Kronenburg
Formulenieuws - Na een flinke metamorfose heeft La Place haar vestiging in winkelcentrum Kronenburg heropend. De locatie kreeg een compleet vernieuwd interieur, een eigentijds assortiment die aansluit bij de wensen van de moderne gast.
Lees berichtLa Place en Jord Althuizen lanceren gezamenlijke BBQ-signature
Formulenieuws – La Place slaat deze zomer de handen ineen met BBQ-expert Jord Althuizen voor een reeks nieuwe gerechten. De samenwerking trapt af met de introductie van de Bang Bang Chicken Burger, een streetfoodgerecht dat sinds kort op het menu staat bij alle La Place-vestigingen.
Lees bericht