Bagels & Beans krijgt nieuwe mede-eigenaar
Formulenieuws - Bagels & Beans heeft een nieuwe mede-eigenaar. Naast oprichters Ronald Bakker en Ninande Thio is Lizan van der Pol, ruim twaalf jaar werkzaam bij het bedrijf en verantwoordelijk voor businessdevelopment, als derde lid toegetreden tot de directie.
Dat laat de espressobar en lunchroomketen vandaag weten. Ninande Thio: “Lizan heeft zich in de afgelopen jaren ontwikkeld tot een voortreffelijk leider en ondernemer. Met het oog op continuïteit en de ambitieuze doelstellingen van Bagels & Beans leek het ons niet meer dan terecht om haar deze mogelijkheid te bieden”. Van der Pol zelf noemt het een geweldige kans en ziet veel mogelijkheden met de keten verder te groeien, zowel kwalitatief als kwantitatief.
De bij Bagels & Beans aangesloten ondernemers hebben net als veel andere horecaondernemers zwaar. Toch weet de keten aardig op de omstandigheden in te spelen, laten de oprichters weten. Bakker: ‘Het is een lastige tijd maar we staan er als bedrijf goed voor. Deze stap zal ongetwijfeld verder bijdragen aan de groeikracht en vitale toekomst van onze organisatie.
Jumbo
In het voorjaar van 2020 lanceerde Bagels & Beans een nieuwe bestelsite met afhaal- en bezorgmogelijkheid. Sinds begin januari zijn de biologische sesam- en volkoren bagels van Bagels & Beans exclusief verkrijgbaar bij Jumbo Supermarkten. Daarnaast wordt er een nieuwe vestiging geopend in Leiden. De eerste sinds de lockdown.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Jumbo en Hema starten eerste gezamenlijke campagne
Formulenieuws - Jumbo Supermarkten en HEMA starten deze week een gezamenlijke campagne waarbij klanten van beide winkels profiteren van extra voordeel.
Lees berichtTon van Veen treedt toe tot RvC van Crisp
Benoeming - Crisp maakt bekend dat Ton van Veen is toegetreden tot de Raad van Commissarissen. Met zijn komst haalt de online supermarkt een ervaren retailbestuurder in huis, op een moment dat het bedrijf zich voorbereidt op een nieuwe groeifase.
Lees berichtBagels & Beans verspreidt bijna 1.000 liefdeskaartjes
Actie - Deze Valentijn speelde Bagels & Beans opnieuw voor liefdesbriefleverancier. Bijna 1.000 persoonlijke boodschappen van gasten werden omgetoverd tot handgeschreven ansichtkaarten en per post bezorgd door heel Nederland, inclusief een zakje chocoboontjes.
Lees berichtJumbo breidt netwerk pakketautomaten verder uit
Supermarkten - Jumbo Supermarkten breidt dit jaar het aantal pakketautomaten in samenwerking met PostNL en DHL verder uit. Bij ruim honderd extra Jumbo-vestigingen in Nederland worden nieuwe pakketautomaten geplaatst. Daarmee speelt de supermarktketen in op de toenemende vraag van consumenten naar flexibele en duurzame bezorg- en retourmogelijkheden.
Lees bericht30 jaar Bagels & Beans: eigenzinnige formule groeit met rust
Formulenieuws - Bagels & Beans bestaat 30 jaar. De horecaketen, die in 1996 begon als een eigenzinnige zaak in de Ferdinand Bolstraat in Amsterdam, is uitgegroeid tot een landelijke franchiseformule met bijna 90 vestigingen. Het jubileum werd op onlangs gevierd met de aangesloten franchisenemers, die het merk dagelijks dragen.
Lees berichtHEMA volledig overgenomen door Van Eerd-familie
Overname - De investeringsmaatschappij Mississippi Ventures, het vehikel van de Van Eerd-familie (bekend van supermarktketen Jumbo, red.), neemt de resterende 50 % van de aandelen van HEMA over van investeerder Parcom. Daarmee is HEMA vanaf 2025 weer volledig in handen van de familie van Eerd.
Lees bericht