Cafetariaketen FEBO opent 28ste vestiging


Fastservicebedrijf - Cafetariaketen FEBO heeft een nieuwe locaties geopend aan de Zeilstraat in Amsterdam. Het is de 28ste vestiging van het Amsterdamse fastservicebedrijf. De eigenaren van de nieuwe FEBO vestiging zijn de heer en mevrouw Lucassen. Dit ervaren ondernemerspaar exploiteerden ook al 23 jaar met succes een FEBO-vestiging in Osdorp. Die vestiging moest echter de deuren sluiten door een brand eind vorig jaar. Naar alle waarschijnlijkheid is die sluiting tijdelijk. Met de vestiging in de Zeilstraat heeft de familie nu in ieder geval weer een locatie om handen, maar volgens Bennie Lucassen gaat er ook nog een FEBO-locatie komen in Osdorp. De vestiging aan de Zeilstraat ligt vlak bij plek waar het allemaal begon voor FEBO. Dennis de Borst, directeur en eigenaar van FEBO: “De vestiging in de Zeilstraat ligt vlakbij de locatie waar mijn opa in 1941 startte aan de Amstelveenseweg met de brood-en banketbakkerij Maison FEBO.” Bron: @FoodClicks Fastservicebedrijf - Cafetariaketen FEBO heeft een nieuwe locaties geopend aan de Zeilstraat in Amsterdam. Het is de 28ste vestiging van het Amsterdamse fastservicebedrijf. De eigenaren van de nieuwe FEBO vestiging zijn de heer en mevrouw Lucassen. Dit ervaren ondernemerspaar exploiteerden ook al 23 jaar met succes een FEBO-vestiging in Osdorp. Die vestiging moest echter de deuren sluiten door een brand eind vorig jaar. Naar alle waarschijnlijkheid is die sluiting tijdelijk. Met de vestiging in de Zeilstraat heeft de familie nu in ieder geval weer een locatie om handen, maar volgens Bennie Lucassen gaat er ook nog een FEBO-locatie komen in Osdorp. De vestiging aan de Zeilstraat ligt vlak bij plek waar het allemaal begon voor FEBO. Dennis de Borst, directeur en eigenaar van FEBO: “De vestiging in de Zeilstraat ligt vlakbij de locatie waar mijn opa in 1941 startte aan de Amstelveenseweg met de brood-en banketbakkerij Maison FEBO.” Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Grote verschillen in online waardering tussen cafetariaformules

Onderzoek – More2Market, het bureau van onderzoeker Rien de Koning, heeft in samenwerking met Foodservice HOMiES 19 cafetariaformules geanalyseerd op basis van Google-scores en het aantal Google-reviews per vestiging. Het onderzoek brengt zowel de ervaren kwaliteit als de online zichtbaarheid van formules en individuele vestigingen helder in kaart.

Lees bericht







Pilot met snackmuur voor gezonde maaltijden op school

Scholen - Om jongeren makkelijk toegang te geven tot een gezonde groentelunch, start de sociale onderneming TommyTomato een pilot op de middelbare school Portus Juliana. De test met de gezonde snackmuur op een school voor voortgezet onderwijs in Rotterdam Zuid duurt vier weken.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid