Dr Oetker komt met de ‘The Good Baker Pizza’
_768_824_90.jpg)
Introductie – Dr Oetker komt met drie nieuwe pizzavarianten onder de naam The Good Baker pizza’s van Dr. Oetker, twee vegetarisch en één veganistisch. De pizza’s zijn belegd met groente, zonder kunstmatige kleur- en smaakstoffen en hebben een Nutri-Score A of B.
De bodems worden gemaakt met gezondere ingrediënten zoals havervlokken, zuurdesem of spinazie en zijn belegd met verschillende groenten als spinazie, tomaat, broccoli, champignon en courgette. Twee varianten zijn 100% vegetarisch en één variant is 100% veganistisch. De vega(n) pizza’s zijn laag in calorieën en hebben een Nutri-Score A of B. Ze zijn daarmee een gezondere keuze in het vriesvers pizza assortiment. Naast gezondheid is duurzaamheid ook een belangrijk onderdeel van The Good Baker. Zo bestaat de doos volledig uit gerecycled karton.
The Good Baker is verkrijgbaar in Spinach & Pumpkin Seeds, Broccoli & Mushroom en Veggie Mix.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Klimaat positief eetconcept Natoo opent op Rotterdam CS
Formulenieuws – Formuleorganisatie Lagardère Travel Retail opent op een drietal NS-stations een nieuw klimaat positief foodconcept genaamd Natoo. Dit internationale foodconcept gericht op gezonde voeding opent eerst op Rotterdam CS en daarna op Den Haag CS en Leiden CS. Natoo wordt bestempeld als klimaat positieve fast-casual eetgelegenheid.
Lees berichtAppèl nieuwe cateraar van Technische Universiteit Delft
Catering - Appèl is vanaf deze zomer de nieuwe cateraar van de Technische Universiteit Delft. Het gaat om meer dan 20 restaurants, koffiecorners en andere cateringlocaties en de op het terrein aanwezige foodtrucks. Ook de banqueting gaat Appèl verzorgen. Bij de aanbesteding stonden een duurzaam, internationaal en uitgebreid vegetarisch assortiment centraal.
Lees berichtRisottini introduceert als eerste 100% frituurvrije paneersnack
Introductie - Risottini lanceert de allereerste frituurvrije paneersnack in Nederland en heeft als Amsterdamse startup daarmee een primeur. In tegenstelling tot andere airfryer- en ovensnacks, wordt dit product niet voorgefrituurd en bevat daardoor per portie 15 gram minder vet, aldus het bedrijf.
Lees berichtCasual dining concept Vegitalian heeft internationale groeiambitie
Horecaconcept - De prijswinnende horecaondernemers achter het plantaardige casual dining concept Vegitalian gaan intensief samenwerken met een groep impact-investeerders om de stevige internationale groeiambities waar te maken. De komende jaren investeert V-SQUARE in de opening van tientallen vestigingen binnen en buiten Nederland van de restaurant-, catering- en bezorgketen. Begin april heropent het eerste restaurant aan de Schoutenstraat in Utrecht.
Lees berichtInternorga zet samenwerking met ProVeg voort
Vakbeurzen – De conveniencebeurs Internorga, die van 10 tot 14 maart in Hamburg wordt gehouden, zet de samenwerking met ProVeg Internationaal opnieuw door. De twee partijen werken op het gebied van plantaardige voeding al vijf jaar samen.
Lees berichtZwanenberg komt met nieuwe Kips Vega-campagne
Campagne – Kips heeft een nieuwe campagne ontwikkeld die erop is gericht consumenten ervan te overtuigen dat Kips Vega een feestje is op je boterham. De campagne is ontwikkeld in samenwerking met reclamebureau Alfred.
Lees bericht