FEBO komt met de kipkroket


Formulenieuws – Cafetariaketen FEBO heeft een nieuwe kroket in haar assortiment. Het gaat om een kipkroket die in eigen keuken is ontwikkeld. De kroket, gemaakt van kwalitatief hoogwaardig kippenvlees komt naast rundvlees-, kalfsvlees-, saté- en vegetarische kroket vast in het assortiment. Bron: @FoodClicks Formulenieuws – Cafetariaketen FEBO heeft een nieuwe kroket in haar assortiment. Het gaat om een kipkroket die in eigen keuken is ontwikkeld. De kroket, gemaakt van kwalitatief hoogwaardig kippenvlees komt naast rundvlees-, kalfsvlees-, saté- en vegetarische kroket vast in het assortiment. Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Grote verschillen in online waardering tussen cafetariaformules

Onderzoek – More2Market, het bureau van onderzoeker Rien de Koning, heeft in samenwerking met Foodservice HOMiES 19 cafetariaformules geanalyseerd op basis van Google-scores en het aantal Google-reviews per vestiging. Het onderzoek brengt zowel de ervaren kwaliteit als de online zichtbaarheid van formules en individuele vestigingen helder in kaart.

Lees bericht







Pilot met snackmuur voor gezonde maaltijden op school

Scholen - Om jongeren makkelijk toegang te geven tot een gezonde groentelunch, start de sociale onderneming TommyTomato een pilot op de middelbare school Portus Juliana. De test met de gezonde snackmuur op een school voor voortgezet onderwijs in Rotterdam Zuid duurt vier weken.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid