Gault&Millau organiseert 100Chefs in Miele Experience Center
Event - Het grootste culinaire evenement van Nederland, ‘100Chefs by Gault&Millau’, keert terug op 12 en 13 oktober dit jaar terug in het Miele Experience Center in Vianen. 100Chefs brengt 100 toonaangevende Nederlandse chefs samen en verwacht zo’n 2.000 culinaire liefhebbers.
Het doel van dit gastronomische evenement is om de diversiteit en kwaliteit van de Nederlandse gastronomie te promoten en te vieren. Het evenement is meer dan alleen een evenement. “We laten gasten kennis maken met restaurants, chefs en wijnmakers”, aldus Godfried van der Lugt, organisator van het evenement. "Nog nooit is een line-up van dit niveau gepresenteerd aan het publiek en we kijken er enorm naar uit om samen met deze chefs een onvergetelijke gastronomische ervaring te creëren."
In een samenwerking met Gall&Gall presenteren 25 internationale wijnhuizen hun assortiment. Gasten kunnen wijnen proeven uit landen als Frankrijk, Zuid-Afrika, Argentinië, Portugal en Italië; tevens kunnen zij deelnemen aan diverse tastings en masterclasses van wijnmakers en chefs. Daarnaast s er de mogelijkheid om bij 100Chefs by Gault&Millau 50 chefs per dag of 100 chefs gedurende het weekend gerechten te proeven.
Bron: Gault&Millau/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Nederlandse wijnboeren openen hun wijngaarden voor publiek
Wijnen - Tijdens de Wijngaarden Open Dagen 2026 stellen 36 wijnboeren verspreid over Nederland hun bedrijf open voor bezoekers. Het hoofdweekend vindt plaats op zaterdag 19 en zondag 20 september.
Lees berichtCinema Culinair verwelkomt 100.000ste bezoeker
Bioscoop - Cinema Culinair heeft een bijzondere mijlpaal bereikt. Tijdens een speciale editie van Ratatouille Film & Diner in de Werkspoorkathedraal in Utrecht verwelkomde het rondreizende film- en dinerconcept zijn 100.000ste bezoeker.
Lees berichtGault&Millau gidslancering in Amsterdamse RAI
Vakbeurzen - Horecava zet een volgende stap in haar culinaire koers door de jaarlijkse lancering van de Gault&Millau gids naar Amsterdam te verplaatsen. De nieuwe locatie biedt ruimte om gastronomie en hospitality dichter bij elkaar te brengen en het evenement verder te laten groeien.
Lees berichtRestaurant Aroma sluit in mei 2026 de deuren
Restaurant - Restaurant Aroma sluit in mei 2026 zijn deuren. Het besluit is gezamenlijk genomen door de familie Leune en chef-kok Pasquale Carfora, waarmee een hoofdstuk op de Veluwe wordt afgesloten.
Lees berichtVan Gelder introduceert plantaardige sauzen- en dressinglijn
Introductie - Van Gelder presenteert tijdens Horecava (stand 08.018) een nieuwe lijn plantaardige sauzen en dressings voor de foodservicemarkt. Met de introductie speelt de Nederlandse AGF-leverancier in op de toenemende vraag naar plantaardige producten die aansluiten bij op de vraag van professionele keukens in horeca, zorg en overheid.
Lees berichtRestaurant De Gieser Wildeman wint Gouden Koksmuts 2026
Wedstrijd - Tijdens de finale van de HANOS Gouden Koksmuts 2026 op Horecava is Restaurant De Gieser Wildeman uitgeroepen tot winnaar. Chefs Marco van der Wijngaard en Yentl van Gilst wisten de vakjury unaniem te overtuigen met hun verfijnde en doordachte menu.
Lees bericht