Jitha’s Deli start met bezorgen in Emmeloord


De Jitha's Deli in Emmeloord waar recent gestart is met het bezorgen van gerechten

Tankstation – Jitha’s Deli, het horecaconcept van Jitha van Staveren, gaat starten met het bezorgen van gerechten vanuit de vestiging in Emmeloord. Dat heeft het bedrijf in Emmeloord bekend gemaakt.

Van Staveren heeft op meerdere tankstationlocaties het concept Jitha’s Deli neergezet. In 2021 werd de eerste locatie in Emmeloord gestart bij het hoofdkantoor en in april 2024 volgde een tweede locatie in Almere. Later dat jaar in december werd de derde geopend in Dronten.

Bij die opening van de locatie in Dronten werd al bekend dat gestart zou worden met bezorging van gerechten. Dat gaat nu vanaf volgende week ook gebeuren vanuit Jitha’s Deli in Emmeloord.

Bezorgd wordt er op doordeweekse dagen tijdens de lunch en in het weekend, zowel in de middag als avond.

Bijtanken

Jitha's Deli is een gastvrije bestemming om op te laden en bij te tanken. Het horecaconcept draait om genietmomenten. Als koffie heeft de verblijfslocatie Blanche Deal koffie uit een koffiebranderij in Maastricht. En de broodjes Pinsa en scrocchiarella komen uit Italie. En de Flevosap uit de Flevopolder. Verder veel producten voor onderweg of thuis. De locaties zijn allemaal ingericht om te werken of af te spreken met vrienden, familie of collega's.

Bron: Jitha’s Deli/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws




Drive hekelt steunpakket kabinet: ‘Mkb’er wordt vergeten’

Tankstations - De branchevereniging Drive van tankstationondernemers is kritisch op het voorgenomen steunpakket van het kabinet naar aanleiding van de oorlog in het Midden-Oosten. Volgens voorzitter Martin van Eijk schiet de steun tekort en worden tankstation- en transportondernemers onvoldoende geholpen. “Dit kabinet heeft geen enkel oog voor de tankstationondernemer. Het pakket is een druppel op een gloeiende plaat,” stelt hij.

Lees bericht







© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid