Bakker van Maanen opent zijn eerste ijscafé


Foto bij: IJscafé van Maanen

IJswinkel – Bakker van Maanen heeft vorige maand zijn eerste ijscafé geopend. De locatie is gevestigd in de Zeestraat in Noordwijkerhout.

Gelijk bij de opening introduceerde Van Maanen een bekende en zeer unieke ijssmaak, namelijk 'gevulde koekenijs'. Natuurlijk gemaakt van de eigen populaire gevulde koeken uit zijn bakkerswinkels.

Het ambachtelijke assortiment in het ijscafé telt 24 smaken. ‘Het is een gevarieerd assortiment van sorbet en melk ijssmaken, aldus Van Maanen.

Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Ben & Jerry’s opent opnieuw een pop-upstore

Pop-upstore - Na succes van vorig jaar organiseert Ben & Jerry's opnieuw Chunky Experience pop-up in Rotterdam. Deze tijdelijke winkel in de Hofbogen, vlak bij het centraal station, biedt bezoekers de mogelijkheid om gratis de smaakbeleving te ervaren van het populaire ijsmerk. Het openingsweekend was een groot succes.

Lees bericht










© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid