Deliveroo en SPAR breiden samenwerking verder uit
Formulenieuws – Na een succesvolle pilot in Amsterdam breiden Deliveroo en Spar hun samenwerking uit naar 7 andere Nederlandse steden. Bij 13 aangesloten Spar-winkels kunnen klanten voortaan hun boodschappen bestellen en direct thuis laten bezorgen door de bezorgdienst.
Deliveroo en SPAR werken al langer samen. Zo konden gebruikers van het maaltijdplatform onder andere al vers gemaakte tosti’s, belegde broodjes en smoothies thuis laten bezorgen om direct van te genieten. Eind vorig jaar begon Deliveroo een succesvolle samenwerking met een SPAR-winkel in Amsterdam voor haar foodretail-producten.
Zeven steden
Die samenwerking tussen Deliveroo en SPAR wordt vanaf nu uitgebreid naar 13 winkels in Almere, Amsterdam, Den Haag, Enschede, Groningen, Leiden en Maastricht voor een periode van drie maanden. Na deze periode wordt bekeken op welke manier deze samenwerking nog verder uitgebreid kan worden.
Consumenten kunnen meer dan 1000 SPAR-producten via het Deliveroo-platform bestellen. Het betreft zowel dagelijkse food-benodigdheden als groente, fruit en zuivel, maar ook non-food-producten zoals verzorgings- en schoonmaakproducten. Ook de vers gemaakte producten blijven in het aanbod beschikbaar. “SPAR Nederland heeft de ambitie om de grootste speler te worden in het bieden van gemak ofwel King of Convenience. Een samenwerking met Deliveroo zal deze ambitie zeker een stap in de goede richting brengen.” zegt John van der Ent, Algemeen Directeur SPAR Nederland.
Bron: Spar/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Spar Schot bekroond tot meest klantvriendelijke supermarkt
Verkiezing - Spar Schot in Wijk aan Zee is uitgeroepen tot de meest klantvriendelijke supermarkt. Dat maakte de bracheorganisatie het Vakcentrum maandagmiddag bekend tijdens de Dag van het Vakcentrum in Maarssen.
Lees berichtSPAR en Bakerstreet sluiten strategische samenwerking
Formulenieuws - SPAR Nederland en Bakerstreet zijn een strategische samenwerking gestart om de foodservicepropositie binnen SPAR buurt- en city-winkels versneld te versterken. Met de samenwerking met Bakerstreet zet SPAR een gerichte stap in de verdere groei van het gemakssegment.
Lees berichtOndernemers verkopen aandelen SPAR university aan holding
Formulenieuws - De ondernemers Martijn ten Berge en Ilona Bloch hebben hun aandelenbelang in SPAR university verkocht aan SPAR Holding. Daarmee komt de studentenformule volledig in handen van de organisatie.
Lees berichtNieuwe campagne Wissel ‘ns Wat!’ voor plantaardige eiwittransitie
Actie - De nieuwe landelijke eetgedragsveranderingscampagne Wissel ‘ns Wat!’ is maandag officieel gelanceerd. De campagne volgt de Nationale Week Zonder Vlees op en kiest voortaan voor een jaarronde aanpak om duurzamer eetgedrag te stimuleren.
Lees berichtDirecteur Operations Pim Dirckx verlaat SPAR na ruim 13 jaar
Formulenieuws - SPAR Holding B.V. maakt bekend dat Directeur Operations Pim Dirckx per 1 mei 2026 het bedrijf verlaat. Na ruim dertien jaar bij SPAR kiest hij, na een korte sabbatical, voor een nieuwe uitdaging. Dirckx vervulde de afgelopen 6,5 jaar de rol van Directeur Operations en bekleedde daarvoor functies als Manager Winkeloperatie en Acquisiteur.
Lees berichtSPAR vernieuwt commerciële organisatie bij start van 2026
Formulenieuws - Met ingang van 2026 heeft SPAR haar commerciële organisatie opnieuw ingericht. De vernieuwde teamstructuur sluit aan bij de aangescherpte koers van de convenienceformule, waarin eenvoud, focus en slagvaardigheid centraal staan.
Lees bericht