Stefano Teatini krijgt leiding CIRFOOD Nederland en Belgocatering

Benoeming - Vanaf 1 februari 2024 staan CIRFOOD Nederland en Belgocatering onder leiding van Stefano Teatini. Als nieuwe General Manager BE-NE neemt Teatini de taken over van Nanni Manconi, die de afgelopen 6 jaar leiding heeft gegeven aan de bedrijven in Nederland en België.
Teatini zal zich richten op verdere groei van beide bedrijven en zal daarbij worden ondersteund door de CIRFOOD Group. Duurzaamheid blijft een belangrijke rol spelen in de strategie van de bedrijven. Teatini heeft eerder een belangrijke bijdrage geleverd aan het behalen van het Platinum-certificaat van EcoVadis voor CIRFOOD Nederland. De cateraar was hiermee het eerste horecabedrijf in ons land dat dit certificaat wist te behalen. Inmiddels heeft Belgocatering in België het Platinum-certificaat ook gehaald en ook daar heeft Teatini met zijn team een belangrijk bijdrage aan geleverd.
Nanni Manconi gaat CIRFOOD niet verlaten, maar gaat zich binnen de groep bezighouden als Executive Director Procurement & Supply Chain, een functie op het hoofdkantoor van CIRFOOD Group in Italië.
Bron: CIRFOOD/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Cateraar Appèl is nu B Corp gecertificeerd
Catering - Appèl is nu officieel B Corp gecertificeerd. De B Corp Certificering wordt toegekend aan bedrijven die hoge standaarden hanteren op het gebied van bestuur, milieu, werknemers, klanten en gemeenschap. Daarmee sluit Appèl zich aan bij de bedrijven die een positieve impact willen maken op mens, milieu en maatschappij.
Lees berichtAppèl introduceert eigen Bali Coco nootjesmix
Introductie – Cateraar Appèl heeft samen met NoyNuts een eigen snack ontwikkeld. De nootjesmix Appèl Bali Coco nootjesmix verenigt een lekkere snack en een verantwoorde keuze.
Lees berichtInnergy brengt gezondere pomodorosaus voor schoolkantines
Catering – Cateraar Innergy in Zevenbergen is sinds begin deze maand de nieuwe naam van Catermaat De Reus. De naam staat voor de innerlijke energie die het cateringbedrijf drijft én voor de innerlijke kracht waar het eten en drinken voor zorgt. Na eerdere succesvolle introducties van Sweet Mustard Culidressing en Sweet Chilisauce, lanceert de schoolcateraar nu de Pomodoro & Peperone Culisauce.
Lees berichtAppèl introduceert plantaardige American Cookie
Introductie – Cateraar Appèl introduceert een plantaardige milk cookie. Samen met de vaste leverancier heeft Appèl leverancier de variant ontwikkeld als een belangrijke stap in de eiwittransitie.
Lees berichtHet Land van Vitam geeft de eerste oogst
Catering - In het voorjaar ging het Land van Vitam van start en inmiddels is de eerste oogst een feit. Het idee voor het Land van Vitam kwam in stand door Vitam en Schevichoven Groeit! en omvat een samenwerking tussen vier partijen. Het initiatief omvat regeneratieve landbouw, waarbij een bijdrage wordt aan bodemherstel en biodiversiteit, aan de CO2-reductie, koolstofvastlegging...
Lees berichtCateraar CIRFOOD introduceert de Twist’d
Catering - CIRFOOD heeft als eerste bedrijfscateraar in Nederland de Twist’d aangeschaft en deze speciaal geïmporteerd. De cateraar introduceert daarmee een smakelijk en vernieuwend tosti concept waarmee de cateraar ‘het beste van alle werelden aan de gasten kan geven’.
Lees bericht