Subway gaat samenwerken met De Vegetarische Slager


Formulenieuws - Subway gaat een samenwerking aan met De Vegetarische Slager. De broodjesformule introduceert een nieuwe, plantaardige Teriyaki Steak Sub, gemaakt met vegan biefstukreepjes van De Vegetarische Slager.

De vegan Sub, die van 4 januari tot en met 14 februari 2023 verkrijgbaar is, is onderdeel van een langdurige samenwerking tussen Subway en De Vegetarische Slager.

De Vegetarische Slager wil van hun plantaardige 'vlees' de nieuwe standaard maken en is met tal van partijen in gesprek om alternatieven aan te bieden voor hun vleesvarianten. Het merk wil dat vleesliefhebbers dezelfde vlees - en smaakervaring hebben met de plantaardige producten. De kook- en zintuiglijke ervaring hoeft volgens De Vegetarische Slager immers niet van dieren komen, maar kan worden nagemaakt. Voor Subway een mooie gelegenheid om klanten de populaire Teriyaki Steak Sub, tijdens Veganuary, in een plantaardige variant aan te bieden. In een reactie op de introductie laat Deniz Safa, Director Regional Culinary & Marketing EMEA, van Subway weten: “Bij Subway vinden we het belangrijk om onze gasten altijd veel verschillende menu-opties te kunnen bieden. Naast de nieuwe, limited edition Plant-Based Teriyaki Steak Sub bieden we dan ook de populaire Steak & Cheese als vleesoptie”. Hugo Verkuil, CEO van De Vegetarische Slager, voegt daar aan toe: “De Vegetarische Slager creëert producten waarbij je op niets hoeft in te leveren. De sappige, vlezige biefstukreepjes zijn de perfecte manier om te laten zien hoe plantaardig én lekker eten hand in hand kunnen gaan."

Bron: Subway/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Innergy brengt gezondere pomodorosaus voor schoolkantines

Catering – Cateraar Innergy in Zevenbergen is sinds begin deze maand de nieuwe naam van Catermaat De Reus. De naam staat voor de innerlijke energie die het cateringbedrijf drijft én voor de innerlijke kracht waar het eten en drinken voor zorgt. Na eerdere succesvolle introducties van Sweet Mustard Culidressing en Sweet Chilisauce, lanceert de schoolcateraar nu de Pomodoro & Peperone Culisauce.

Lees bericht



Merendeel hoger onderwijs draagt bij aan eiwittransitie

Onderwijscatering - Bijna alle Nederlandse universiteiten en hogescholen (88%) nemen maatregelen die bijdragen aan de eiwittransitie. Daarnaast heeft 41% een doelstelling opgesteld met betrekking tot meer plantaardig voedsel op de campus. Dat laat ProVeg weten na onderzoek in een nieuwsupdate.

Lees bericht

Karma Kebab opent vestiging in Amsterdam

Formulenieuws – Wat ooit als experiment op festival Lowlands begon in 2018 is nu uitgegroeid tot  echte foodformule. Naast de grote flagship-locatie in Utrecht is er nu een nieuw restaurant in Amsterdam geopend. En stappen naar het openen van meer locaties de komende jaren worden gezet.

Lees bericht



Garden Gourmet komt met plantaardige witvis

Introductie - Garden Gourmet introduceert deze week zijn plantaardige alternatief voor witvis op de Nederlandse markt. Het plantaardige merk introduceert ‘Marine-Style Crispy Filet’ en ‘Marine-Style Crispy Nuggets’ en breidt hiermee zijn portfolio van plantaardige producten uit.

Lees bericht



© 2025 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid