Kaasbedrijf Royal A-ware neemt familiebedrijf Noordhoek over


Noordhoek en Royal A-ware werkten al samen en zijn complementair aan elkaar / Foto bij: Noordhoek Geraspte Kaas

Overname – Royal A-ware neemt Noordhoek Geraspte Kaas over. Beide familiebedrijven hebben daarover recent een overeenkomst getekend. De voorgenomen overname is ter goedkeuring voorgelegd aan de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa).

Na goedkeuring van de NMa zal Noordhoek als bedrijf onderdeel worden van Royal A-ware. De 58 medewerkers van Noordhoek komen in dienst van Royal A-ware. Maandag 30 mei zijn de medewerkers van Noordhoek geïnformeerd over de voorgenomen overname.

Beide familiebedrijven hebben een lange traditie in kaas. De overname is voor beide organisaties een strategische keuze. Jonathan Koelewijn, algemeen directeur Noordhoek: ‘We zijn geen onbekenden van elkaar. Er bestaat al jaren een prettige samenwerkingsrelatie. Dankzij deze overname wordt Noordhoek onderdeel van een grotere organisatie. Dat biedt mogelijkheden in andere markten en bijvoorbeeld ook een betere toegang tot kaas en kaasproducten. Met de kracht van Royal A-ware borgen we de positie van onze klanten in de markt en creëren we een stabiele, veilige haven voor ons familiebedrijf.’

Complementair

Het assortiment van Noordhoek is complementair aan dat van Royal A-ware. Noordhoek is specialist op het gebied van geraspte kaas en biedt dit in andere vormen aan dan Royal A- ware. Daarnaast zijn beide organisaties actief in andere markten. ‘Met de expertise en ervaring van de medewerkers van Noordhoek, kunnen we producten aan ons assortiment toevoegen waarmee we nog beter in kunnen spelen op de wensen van onze klanten,’ aldus Jan Anker, CEO Royal A-ware.

Bron: Noordhoek/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

FBNed vraagt Tweede Kamer om meer aandacht familiebedrijven

Actie - Familiebedrijven Nederland (FBNed) heeft dinsdag de petitie ‘De toekomst van het Nederlandse familiebedrijf’ overhandigd aan de commissie Economische Zaken van de Tweede Kamer. Met de petitie vraagt FBNed aandacht voor de positie van familiebedrijven en roept zij op deze ondernemingsvorm expliciet mee te wegen in beleidskeuzes en coalitieonderhandelingen.

Lees bericht


Twee op drie ondernemers willen binnen tien jaar stoppen

Analyse - De continuïteit van duizenden Nederlandse retailbedrijven staat onder druk. Uit een gepubliceerde Sectorprognoses 2026-2027 van ABN AMRO, die woensdag is verschenen, blijkt dat ruim twee derde van de ondernemers binnen tien jaar wil stoppen, maar dat een groot deel de opvolging nog niet heeft geregeld.

Lees bericht

Fletcher Hotels en Royal Swinkels verlengen samenwerking

Samenwerking - Royal Swinkels Family Brewers en Fletcher Hotels hebben hun samenwerkingsovereenkomst verlengd. Daarmee zetten beide Nederlandse familiebedrijven hun langdurige partnerschap voort, dat ruim tien jaar geleden begon met de grootschalige introductie van Bavaria- en Swinckels-bieren binnen het hotelconcern.

Lees bericht

Quatra groep neemt Royal Smilde Natura over

Overname - De Quatra groep neemt per 1 april 2025 het dochterbedrijf Royal Smilde Natura van Royal Smilde over. Beide bedrijven zijn familiebedrijven met een vooraanstaande positie in het inzamelen en recycling van gebruikte frituurolie.

Lees bericht


Starbucks en Old Amsterdam komen met Toasties

Introductie -  Starbucks en Old Amsterdam lanceren samen een nieuw lunchgerecht: Old Amsterdam Toasties. Consumenten in Nederland en België van de koffieketen kunnen vanaf dinsdag het lunchgerecht met de kenmerkende Old Amsterdam Kaas in twee variaties bestellen.

Lees bericht




© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid