KFC opent vierde locatie in Den Haag
_1080_720_90.jpg)
Formulenieuws - Kentucky Fried Chicken (KFC) heeft een vierde filiaal in Den Haag. De locatie is geopend in de Stationsbuurt op een steenworp afstand van Holland Spoor. Dit treinstation is het oudste station van de Hofstad.
Bezoekers van KFC Den Haag Stationsweg kunnen op de locatie kennismaken met de versbereide kip van KFC, die volgens een origineel recept uit 1939 met 11 Herbs & Spices op smaak wordt gebracht. De buckets, kipburgers, wraps en salades, zijn sinds 31 mei van dit jaar ook beschikbaar als vegetarische variant. Hierbij wordt kip vervangen door Veggie tenders, een vleesvervanger van Quorn.
Het restaurant telt 36 zitplaatsen binnen en 70 zitplaatsen buiten. De locatie wordt gerund door meer dan veertig mensen.
Bron: KFC/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Tango ziet kansen voor het onbemande GO Shop By Tango
Petrol – Tango wil het onbemande GO Shop By Tango grootschalig uitrollen. De eerste vestiging van de selfservice kiosk, die 24/7 toegankelijk is en de consument een assortiment van eet- en drinkwaren biedt, is geopend in Den Haag. Deze week opent een tweede locatie in Schiedam.
Lees berichtKFC opent eerste Haarlemse vestiging
Formulenieuws - Kentucky Fried Chicken (KFC) breidt zijn restaurantformule verder uit met de opening van een filiaal in Haarlem. Het filiaal in het centrum van Schalkwijk is het eerste KFC-restaurant in de gemeente Haarlem, waar het binnenkort ook mogelijk zal zijn om producten te laten thuisbezorgen.
Lees berichtEerste locatie Freshly Chopped opent in Leiden
Formulenieuws – Deze week is in Leiden, vlakbij het station, de allereerste Freshly Chopped vestiging in Nederland geopend. Het succesvolle Ierse franchiseconcept heeft al meer dan 60 restaurants in Ierland, de UK en Cyprus, en gaat nu ook in Nederland van start met de verkoop van verse, gezonde salades en maaltijden.
Lees berichtNikkei cuisineconcept BlueBlood opent in Den Haag
Restaurant - Dit voorjaar opent BlueBlood haar deuren in het centrum van Den Haag. Met de komst van BlueBlood aan de Zeestraat wordt het Nikkei cuisineconcept, dat momenteel steeds populairder wordt in internationale steden als Dubai, Barcelona en Londen, naar de hofstad gehaald. Hierbij staan de smaakpaletten van de Japanse en Peruaanse keuken centraal.
Lees berichtTweede Luca’s by Julia’s opent in ’s-Hertogenbosch
Reizigersshop - ’s-Hertogenbosch heeft de eerste ‘Luca’s by Julia’s’ van het zuiden. Bij het stoere broertje van Julia’s kunnen reizigers en stationbezoekers terecht voor vers afgebakken pizza en andere Italiaanse gerechten, naast de belegde broodjes en koffie van Julia’s. In oktober ging de eerste Luca’s by Julia’s open op station Zwolle.
Lees berichtSubway Teriyaki winnaar Lay’s Iconic Restaurant flavours
Wedstrijd – Subway Teriyaki is de winnaar geworden van de strijd om de Lay’s Iconic Restaurant flavours. Het chipsmerk Lay’s introduceerde april dit jaar een drietal smaken die refereerde aan recepten van de fastfoodketens KFC, Subway en Pizza Hut.
Lees bericht