Leanne’s Bakery breidt uit met landelijke bezorging


Leanne’s Bakery in Rotterdam breidt haar activiteiten uit met de landelijke verkoop van handgemaakte koeken via de brievenbus / Foto bij: Studio Melse

Bakkerij - Leanne’s Bakery in Rotterdam breidt haar activiteiten uit met de landelijke verkoop van handgemaakte koeken via de brievenbus. De bakkerij, die in 2020 begon als producent van granola, speelt met de koekenpost in op de groeiende vraag naar haar producten buiten Rotterdam.

Aanleiding voor de uitbreiding is het succes van de Triple Choc-koek, die in de winkel in Rotterdam-Kralingen regelmatig uitverkocht raakt. Voor de landelijke verkoop ontwikkelde Leanne negen aanvullende smaken, waaronder yuzu met witte chocolade, tahini met pure chocolade en het Rotterdamse Bakkie Pleur. Maandelijks wordt een nieuwe smaak geïntroduceerd.

Ambachtelijk

De koeken worden ambachtelijk bereid met onder meer vers fruit, noten en huisgemaakte vullingen. Voor de ontwikkeling van het verzendconcept schakelde de ondernemer haar volgers op sociale media in. Ruim vijfhonderd consumenten meldden zich aan als tester. Voorlopig worden de koeken eenmaal per week gebakken en verzonden. Klanten kunnen online een doos met drie of zes koeken samenstellen.

Koekenpost

Leanne’s Bakery begon in 2020 vanuit een Rotterdams appartement met de productie van granola voor lunchrestaurants. Na verschillende uitbreidingen opende de ondernemer in 2024 een eigen bakkerij met winkel in Kralingen. Met de koekenpost komt daar nu een landelijk verkoopkanaal bij.

Bron: Leanne’s Bakery/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



Vandemoortele en Délifrance verder als één bakkerijbedrijf

Overname – Vandemoortele en Délifrance kunnen na goedkeuring van de Britse mededingingsautoriteit CMA volledig samengaan. De bakkerijactiviteiten worden voortgezet onder de naam Vandemoortele Délifrance. De combinatie telt circa 6.000 medewerkers en 41 productielocaties in Europa, de Verenigde Staten en Azië.

Lees bericht

Lidl en Tomorrowland België en Frankrijk sluiten partnerschap

Samenwerking - Lidl en Tomorrowland zijn een meerjarige samenwerking aangegaan. De supermarktketen wordt de komende vijf jaar partner van zowel Tomorrowland Summer in België als Tomorrowland Winter in Frankrijk. Met het partnerschap willen beide organisaties festivalbezoekers verbinden via muziek, cultuur, beleving en gezonde voeding.

Lees bericht




Danerolles opent tijdelijk ‘House of Croissants’

Pop-up - Danerolles opent op 2, 3 en 4 april een tijdelijke pop-upbakkerij aan de Elandsgracht in Amsterdam. Onder de naam ‘House of Croissants’ staat tijdelijk bakkerij volledig in het teken van de herlancering van het productassortiment van het merk. Bezoekers kunnen gedurende drie dagen gratis croissants proeven en zelf ervaren hoe het bakproces verloopt. In de pop-up zijn verschillende zones ingericht, waaronder...

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid