Hotel voco The Hague opent de Ultramarijn Wonderbar
Koffie- en cocktailbar - In het voormalige bankgebouw aan de Kneuterdijk, nu beter bekend als voco The Hague, is een nieuwe koffie- en cocktailbar van Den Haag geopend: Ultramarijn Wonderbar.
Het interieur van Ultramarijn Wonderbar is geïnspireerd op steampunk en een fantasierijke onderzeewereld. Steampunk is een fantasy-stroming die elementen uit het victoriaanse tijdperk combineert met sciencefiction.
Menukaart
Op de menukaart Haags gebrande koffie van de Roast Factory en smaakvolle cocktails voor in de avond. Geserveerd door een gepassioneerd team met bijpassende gerechten en bites. De bar bestaat uit twee verdiepingen waarbij de oude kluisdeur van de bank is gebleven. Deze vormt een ware eyecatcher. De ruimte biedt ook mogelijkheden voor workshops en andere bijeenkomsten. De Ultramarijn Wonderbar biedt binnen plaats aan 70 personen.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
