Jumbo opent Belgische hoofdkantoor


Formulenieuws – Eind 2019 gaat Jumbo de eerste winkels openen in België in Pelt, Lanaken en Rijkevorsel. Gisteren, donderdag 20 juni, werd alvast het nieuwe Belgische hoofdkantoor geopend in Brasschaat. Momenteel werken er 36 medewerkers aan de uitrol van Jumbo bij onze zuiderburen.  Na de eerste drie geplande locaties, wil de supermarktketen in 2020 nog eens uitbreiden met zo’n 12 tot 15 supermarkten in Vlaanderen bij. Op termijn ziet Jumbo potentieel voor ruim 100 winkels in België. De uitbouw van de Belgische organisatie begon in 2018. “We denken ons goed te kunnen onderscheiden van andere Belgische supermarkten. Want bij Jumbo hoeven klanten niet te kiezen tussen prijs, assortiment of service, maar vinden zij alles in één supermarkt”, vertelt Peter Isaac, Managing Director van Jumbo België. De komende maanden focust Jumbo zich op het aantrekken van collega’s voor de drie Belgische winkels. Per winkel moeten zo’n 70 arbeidsplaatsen ingevuld worden. Bron: @FoodClicks Formulenieuws – Eind 2019 gaat Jumbo de eerste winkels openen in België in Pelt, Lanaken en Rijkevorsel. Gisteren, donderdag 20 juni, werd alvast het nieuwe Belgische hoofdkantoor geopend in Brasschaat. Momenteel werken er 36 medewerkers aan de uitrol van Jumbo bij onze zuiderburen.  Na de eerste drie geplande locaties, wil de supermarktketen in 2020 nog eens uitbreiden met zo’n 12 tot 15 supermarkten in Vlaanderen bij. Op termijn ziet Jumbo potentieel voor ruim 100 winkels in België. De uitbouw van de Belgische organisatie begon in 2018. “We denken ons goed te kunnen onderscheiden van andere Belgische supermarkten. Want bij Jumbo hoeven klanten niet te kiezen tussen prijs, assortiment of service, maar vinden zij alles in één supermarkt”, vertelt Peter Isaac, Managing Director van Jumbo België. De komende maanden focust Jumbo zich op het aantrekken van collega’s voor de drie Belgische winkels. Per winkel moeten zo’n 70 arbeidsplaatsen ingevuld worden. Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Aldi en Crosta Mollica grote winnaars bij VriesVers Prijzen

Verkiezing - Aldi is voor het tweede achtereenvolgende jaar uitgeroepen tot VriesVers Supermarkt Formule van het Jaar. Crosta Mollica kreeg de titel VriesVers Merk van het Jaar. De prijzen werden uitgereikt tijdens het WinnaarsEvent Colden Globes van het VriesVers Platform in de Hilvaria Studio’s in Hilvarenbeek. Ook Jumbo en Itsu behoorden tot de winnaars.

Lees bericht


Twintig foodstartups presenteren innovaties op eerste Food Startup Market

Event - Twintig foodstartups hebben tijdens de eerste Food Startup Market bij de Jamfabriek in ’s-Hertogenbosch hun producten en concepten gepresenteerd. De bijeenkomst trok circa 150 bezoekers uit onder meer de foodsector. Innovaties varieerden van producten op basis van reststromen en plantaardige voeding tot functioneel ijs, fermentatie en alcoholvrije dranken.

Lees bericht

Ook Albert Heijn en Pathé introduceren de smoothiemachine

Dranken - Albert Heijn introduceert een zelfbedieningsmachine waarmee klanten in de winkel smoothies en andere dranken kunnen bereiden. Het concept, dat in Japan op grote schaal wordt gebruikt door 7-Eleven en eerder bij Shel was te zien, is door de Nederlandse ontwikkelaar De SmoothieMachine nu aangepast aan Europese retaileisen.

Lees bericht



Ton van Veen treedt toe tot RvC van Crisp

Benoeming - Crisp maakt bekend dat Ton van Veen is toegetreden tot de Raad van Commissarissen. Met zijn komst haalt de online supermarkt een ervaren retailbestuurder in huis, op een moment dat het bedrijf zich voorbereidt op een nieuwe groeifase.

Lees bericht

Jumbo breidt netwerk pakketautomaten verder uit

Supermarkten - Jumbo Supermarkten breidt dit jaar het aantal pakketautomaten in samenwerking met PostNL en DHL verder uit. Bij ruim honderd extra Jumbo-vestigingen in Nederland worden nieuwe pakketautomaten geplaatst. Daarmee speelt de supermarktketen in op de toenemende vraag van consumenten naar flexibele en duurzame bezorg- en retourmogelijkheden.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid