Podiumbouwer Coreworks bouwt etageterrassen
Inventief – Coreworks, een bedrijf dat onder normale omstandigheden constructies neerzet voor evenementen en festivals, heeft zich nu ook toegelegd op het bouwen van terrassen. Niet alleen worden de terrassen ingericht volgens de RIVM-richtlijnen, maar ze kunnen ook nog eens veilig, meerdere etages hoog worden neergezet.
Ook Coreworks is hard geraakt door de coronacrisis, maar het zit niet in het dna van het bedrijf om bij de pakken neer te gaan zitten, zo laat het weten op de website. “We blijven denken in mogelijkheden. Samen zijn we op zoek gegaan naar creatieve en innovatieve oplossingen die voor uitkomst zorgen.” Het zoeken naar creatieve oplossingen heeft bij de podiumbouwer geleid tot terras-ideeën opgebouwd en ingericht volgens de gewenste maatregelen waarin de veiligheid van bezoekers en horecapersoneel voorop staat. Bij de ontwerpen is de routing daarom in één richting waardoor mensen elkaar niet kruisen en waar er looppaden zijn gecreëerd voor de gast en het personeel met in achtneming van de 1,5 meter afstand. En wie nog meer veiligheid wil kan tussen de tafels waar bezoekers plaatsnemen transparante of gekleurde zeilen plaatsen voor nog meer afscherming.
Ook kan het terras uit meerdere verdiepingen bestaan, zodat op dezelfde oppervlakte veel meer mensen kunnen zitten. Zelfs de toiletruimte wordt niet vergeten, ook die kan op de begane grond worden ingericht, aldus Coreworks.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Lekker aan de Linge heeft leukste terras aan het water
Verkiezing - Lekker aan de Linge in Enspijk is verkozen tot het leukste terras aan het water van het Rivierengebied 2026. Dat is de uitkomst van de jaarlijkse publieksverkiezing van Stichting Bureau Toerisme. Gedurende een maand brachten duizenden bezoekers hun stem uit op een van de 45 deelnemende terrassen uit de regio.
Lees berichtWelk meubilair kies je voor het inrichten van het terras van je restaurant?
Zodra de lente zich aandient moet je je als horeca-eigenaar weer richten op het ontvangen van bezoekers op je terras aan het water. Want met het veranderen van het klimaat in Nederland hebben we soms al in maart de eerste mooie dagen en die wil je als het even kan meepikken.
Lees berichtWedstrijd ‘Leukste terras aan het water’ van start
Wedstrijd - De zoektocht naar het leukste terras aan het water van het Rivierengebied is weer begonnen. Vanaf vandaag kunnen inwoners en bezoekers stemmen op hun favoriete terras tijdens de jaarlijkse publieksverkiezing die inmiddels is uitgegroeid tot een vaste zomertraditie in de regio.
Lees berichtHygiëne op het terras: 5 tips voor restaurants
Hygiëne op het terras is voor restaurants minstens zo belangrijk als in de keuken. Gasten zien het misschien niet altijd bewust, maar ze voelen het direct: een schoon, verzorgd terras straalt vertrouwen uit. En andersom werkt het net zo hard mee in de negatieve zin.
Lees berichtUit eten gaan in Kroatië, Spanje en Portugal het voordeligst
Onderzoek - Wie als toerist uit eten gaat in IJsland, Zwitserland en Denemarken is het duurst uit. Maar wie vertrekt naar Kroatië, Spanje en Portugal is relatief het voordeligst uit als het gaat om het uiteten gaan.
Lees berichtGast kan zich gratis insmeren bij Bagels & Beans
Formulenieuws – Gasten op het terras van Bagels & Beans kunnen zich gratis insmeren. Bij alle vestigingen staat er namelijk zonnebrandcrème klaar voor verantwoord zonnen.
Lees bericht