Strandpaviljoenondernemers verwend met pizza bij opbouw


De foodtruck van Dr. Oetker bij Scheveningen van waaruit de Pizza Perfettissima werden geserveerd aan de opbouwers van de strandpaviljoens

Strandpaviljoens - De strandpaviljoens zijn volop bezig met de start van het nieuwe seizoen. De tijdelijke locaties worden weer opgebouwd en de jaarrond paviljoens worden klaargemaakt voor het buitenseizoen. Dr. Oetker Professional speelde hierop in om een aantal van hen langs de Nederlandse kust te verrassen met warme pizza’s.

Voordat het strandseizoen van start gaat in april moet er heel wat werk worden verzet. Het begint met de grondverzetbedrijven die het strand weer moeten aanvullen en egaliseren wat tijdens de winterse stormen aan zand is weggeslagen. Ook de funderingsplaten moeten worden neergelegd voordat de strandpaviljoens kunnen worden opgebouwd. Dr. Oetker Professional heeft voor de strandpaviljoens het merk Pizza Perfettissima en rijdt in de maanden februari en maart met een foodtruck rond om het merk en de producten op verschillende plaatsen langs de kust onder de aandacht te brengen.

4 minuten

Het pizzamerk is exclusief voor de professionele horecamarkt en biedt een compleet concept waarmee horecabedrijven eenvoudig pizza’s kunnen toevoegen aan de menukaart, van vegan en vegetarische basis, tot volledig getopte clean label pizza’s, van oven tot service; aan alles is gedacht. De pizza’s hebben een bereidingstijd van vier minuten vanuit de diepvries, afhankelijk van het soort oven. Het totaalconcept van Pizza Perfettissima is niet alleen geschikt voor strandpaviljoens, maar ook voor horecabedrijven met een kleine keuken of tankstations die op een eenvoudige manier een warm alternatief willen bieden voor hun gasten.

Bron: Dr. Oetker/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

STËLZ Hard Seltzer Lime krijgt plek aan boord bij KLM

Luchtvaart - Hard seltzermerk STËLZ breidt zijn afzetkanalen verder uit en krijgt vanaf eind oktober een plek aan boord van KLM. Op Europese vluchten van de luchtvaartmaatschappij wordt STËLZ Hard Seltzer Lime opgenomen in het assortiment van het nieuwe serviceconcept Grand Café KLM.

Lees bericht


KFC breidt uit met eerste restaurant in Amstelveen

Formulenieuws - KFC breidt zijn restaurantnetwerk verder uit en heeft deze week zijn eerste vestiging in Amstelveen geopend. De fastfoodketen heeft voor de nieuwe locatie gekozen voor het Buitenplein, midden in het winkelgebied van de stad. Daarmee vergroot KFC zijn aanwezigheid in de regio Amsterdam.

Lees bericht

MaGie Creations maakt horeca-appeltaart met brouwgraan

Introductie - MaGie Creations introduceert een appeltaart voor de horeca waarin brouwgraan wordt verwerkt. Door het gebruik van deze reststroom uit de bierproductie bevat de taart 20 procent minder roomboter en meer voedingsvezels. De appeltaart is verkrijgbaar via horecagroothandel Chef Centraal.

Lees bericht

Kritische consument dwingt foodsector scherper te kiezen

Onderzoek - Nederlandse consumenten kiezen steeds minder vanzelfsprekend voor een A-merk. Ze wisselen gemakkelijk tussen merken en huismerken en staan open voor nieuwe producten. Prijs en smaak blijven daarbij doorslaggevend. Die ontwikkeling is niet alleen relevant voor supermarkten en fabrikanten, maar ook voor foodservicebedrijven die hun assortiment en menu-aanbod willen laten aansluiten bij veranderende voorkeuren.

Lees bericht


Schaatsen op de Maas brengt winterse sfeer naar Rotterdam

Event - Het Noordereiland in Rotterdam krijgt deze winter een bijzondere ijsbaan. Van 6 december tot en met 3 januari kunnen bezoekers bij Schaatsen op de Maas terecht op het bruggenhoofd bij Bar Tij. Met de Maas en de skyline van Rotterdam als decor moet de locatie uitgroeien tot een winterse ontmoetingsplek voor jong en oud.

Lees bericht

Vermaat wordt eerste franchisenemer van TEDS

Formulenieuws - Vermaat opent in december een vestiging van brunchformule TEDS op Atlas ArenA in Amsterdam-Zuidoost. Het wordt de achttiende locatie van TEDS en tegelijkertijd de eerste vestiging van het horecaconcept die door een franchisenemer wordt geëxploiteerd.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid