Bakkerij Holleman gekozen tot Top Bakker van het Jaar


Bakkerij Holleman is winnaar Familiebedrijf geworden van de Top Bakkers 2025

Verkiezing – Bakkerij Holleman uit Elst mag is Top Bakker van het Jaar 2025 geworden. De vakjury van Top Bakkers, het landelijke samenwerkingsverband van ambachtelijke bakkers, kende de titel toe op basis van een brede beoordeling van productkwaliteit, voedselveiligheid en klantgerichtheid.

De verkiezing is een jaarlijks ijkpunt binnen de branche. Alle aangesloten bakkerijen worden beoordeeld op 15 onderdelen, waaronder microbiologisch onderzoek, certificeringen, allergenenbeheer, klanttevredenheid en digitale samenwerking. Holleman eindigde bovenaan het klassement, met name dankzij de hoge score op productkwaliteit en een foutloze bedrijfsbeoordeling.

Familiebedrijf

Bakkerij Holleman is stevig geworteld in de regio. Wat begon als een lokale bakkerij in Elden is uitgegroeid tot een modern familiebedrijf in Elst, geleid door de vierde generatie: Marco en Jacqueline Holleman, samen met hun zoons Mitchel en Nick. Zij produceren dagelijks vers brood en banket voor zowel foodretail als foodservice, met oog voor ambacht én innovatie.

Andere winnaars

Naast Holleman vielen ook andere bakkerijen in de prijzen. Bakkerij Schreuder uit Uddel behaalde de tweede plaats, dankzij hun scherpe focus op voedselveiligheid. De winnaar van vorig jaar, Bakkerij Koenen uit Westervoort, eindigde ditmaal op een verdienstelijke derde plek.

Bron: Top Bakkers/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



Vandemoortele en Délifrance verder als één bakkerijbedrijf

Overname – Vandemoortele en Délifrance kunnen na goedkeuring van de Britse mededingingsautoriteit CMA volledig samengaan. De bakkerijactiviteiten worden voortgezet onder de naam Vandemoortele Délifrance. De combinatie telt circa 6.000 medewerkers en 41 productielocaties in Europa, de Verenigde Staten en Azië.

Lees bericht


Melvin Pach neemt familiebedrijf over en opent nieuwe McDonald’s

Formulenieuws - Aan de Spoorstraat in Bellevue opende franchisenemer Melvin Pach samen met wethouder Remco Duijnkerk de deuren van het nieuwe McDonald’s restaurant, in Den Helder. De opening markeert ook de overname van het familiebedrijf van zijn vader, Richard Pach. De feestelijke opening werd bijgewoond door zo’n 200 genodigden.

Lees bericht


Schouten Europe neemt Bobeldijk Food Group over

Overname - Producent van vleesvervangers Schouten Europe neemt branchegenoot Bobeldijk Food Group uit Deventer over. Met de overname vergroot het familiebedrijf uit Giessen zijn productiecapaciteit en versterkt het zijn positie op de Europese markt voor plantaardige vlees- en visvervangers.

Lees bericht

Royal Smilde introduceert nieuwe margarineverpakking

Introductie - Royal Smilde heeft in zijn productielocatie in Heerenveen een nieuwe verpakkingslijn in gebruik genomen voor margarine in stickpacks. Met de introductie van de eenpersoonsverpakking speelt het familiebedrijf in op strengere Europese regelgeving rondom wegwerpplastic en de groeiende vraag naar duurzamere verpakkingsoplossingen.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid