Nikkei cuisineconcept BlueBlood opent in Den Haag
Restaurant - Dit voorjaar opent BlueBlood haar deuren in het centrum van Den Haag. Met de komst van BlueBlood aan de Zeestraat wordt het Nikkei cuisineconcept, dat momenteel steeds populairder wordt in internationale steden als Dubai, Barcelona en Londen, naar de hofstad gehaald. Hierbij staan de smaakpaletten van de Japanse en Peruaanse keuken centraal.
Bij Nikkei draait alles om kwaliteit, ingrediënten en smaken waarbij twee gewaagde eetculturen worden samengevoegd, waar spannende food-drink combinaties centraal staan. Op de menukaart kreeft, maar ook de Tomahawk steak, verse sushi en veggies. Alle gerechten worden op traditionele wijze en met lokale en seizoensgebonden ingrediënten bereid. Het restaurant wordt een plek om elkaar te ontmoeten en samen te komen, waarbij het bruisende hart van BlueBlood een groot (cocktail)bareiland is die het restaurant en de ruimte voor evenementen met elkaar verbindt. Het creatieve brein achter het BlueBlood horecaconcept is Studio Rehab van Jaco de Kempenaer en John de Jong, beiden zeer ervaren in het opzetten van horecaformules. Zij hebben zich laten inspireren door het blauwe bloed van de kreeft en het Koninklijk Huis om zo BlueBlood te verwezenlijken. Samen met general manager Lewis McKenzie en Executive Chef Frank Uphoff en veelal Haagse partners en leveranciers zal BlueBlood dit voorjaar geopend worden.
Bron: Blueblood/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Nederland achtste op Makro-ranglijst starten restaurant
Onderzoek – Spanje biedt binnen Europa momenteel de gunstigste omstandigheden voor het openen van een nieuw restaurant. Nederland staat op de achtste plaats. Dat blijkt uit het Restaurant Launch Report van Makro Webshop, waarin twintig EU-markten met elkaar zijn vergeleken.
Lees berichtPesca viert tienjarig bestaan met drie nieuwe restaurants
Jubileum - Restaurantconcept Pesca ‘The Theatre of Fish’ gaat de komende jaren drie nieuwe vestigingen openen. Utrecht staat gepland voor het voorjaar van 2027 en in de zomer van 2028 volgt Porto in Portugal.
Lees berichtO’Learys en Kinepolis openen eatertainment-locatie
Bioscoop - Bioscoopketen Kinepolis en horecaketen O'Learys slaan de handen ineen voor de ontwikkeling van een nieuwe eatertainment-locatie bij Kinepolis Enschede. De vestiging van 2.500 vierkante meter opent naar verwachting in december 2026 en combineert horeca, live sport, games en entertainment onder één dak.
Lees berichtNieuwe horecazaken sneller in beeld met DutchSignals
Platform - Leveranciers aan de horeca kunnen nieuwe ondernemers straks al in beeld hebben voordat zij actief op zoek gaan naar producten of diensten. Dat is het uitgangspunt van DutchSignals, een nieuw Nederlands AI-platform dat dagelijks circa 3.000 overheidspublicaties analyseert en daaruit honderden potentiële commerciële kansen haalt.
Lees berichtSalsa Shop opent eerste restaurantlocatie in Haarlem
Formulenieuws - De Mexicaanse restaurantketen Salsa Shop heeft deze week zijn eerste vestiging in Haarlem geopend. Het restaurant aan de Kruisstraat is de negentiende vestiging van de keten in Nederland en richt zich op zowel inwoners als bezoekers van de binnenstad.
Lees berichtREBORN koopt Auberge de Kieviet in Wassenaar
Horeca - Projectontwikkelaar REBORN heeft hotel-restaurant Auberge de Kieviet in Wassenaar overgenomen. Met de aankoop wil het bedrijf het monumentale pand, dat al zes jaar leegstaat, herontwikkelen tot een luxe hotel-restaurant.
Lees bericht
