Gastvrij Rotterdam 2021 voor 80% volgeboekt


Beurzen – De vier beurshallen van Gastvrij Rotterdam, die van 20 tot en met 22 september wordt gehouden in de Rotterdamse Ahoy, zijn voor ruim 80% gevuld. In sommige hallen is bijna geen stand meer beschikbaar, meldt de beursorganisatie in de meest recente nieuwsbrief.

Ook de verschillende Themapaviljoens op de beursvloer zijn vrijwel volledig volgeboekt. Alleen al in de maand juni hebben ruim 60 nieuwe bedrijven hun deelname aan Gastvrij Rotterdam 2021 bevestigd, zo laat de organisatie weten, en ‘dagelijks komen er nog verschillende nieuwe inschrijvingen en aanvragen binnen’.

Bron: Gastvrij Rotterdam/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

The Flower Farm komt met palmolievrije mini’s voor de horeca

Introductie - The Flower Farm breidt zijn activiteiten uit naar de horecamarkt. Het merk introduceert palmolievrije margarine in portieverpakkingen van 8 gram, bedoeld voor onder meer hotels, cateringlocaties, bedrijfsrestaurants en lunchbuffetten. De nieuwe mini’s werden tijdens Gastvrij Rotterdam gepresenteerd.

Lees bericht



Gastvrij Rotterdam trekt ruim 21.000 horecaprofessionals

Vakbeurzen - De dertiende editie van Gastvrij Rotterdam heeft 21.417 horecaprofessionals naar Rotterdam Ahoy getrokken. De driedaagse horecavakbeurs telde 537 exposanten en stond in het teken van productinnovaties, vakwedstrijden, proeverijen, masterclasses en ontmoetingen tussen professionals uit de hospitalitysector.

Lees bericht



Zeeuwse Burgers wint Sandwich Showdown Pastridor

Wedstrijd - Zeeuwse Burgers uit Middelburg heeft de Pastridor Sandwich Showdown 2026 gewonnen. De foodserviceondernemer overtuigde de jury met ‘The Spanish Burger’. De winnaar werd dinsdag tijdens Gastvrij Rotterdam in Rotterdam Ahoy bekendgemaakt.

Lees bericht

Gastvrij Rotterdam opent met volle beursvloer

Vakbeurzen - Gastvrij Rotterdam is maandag in Rotterdam Ahoy van start gegaan met 534 exposanten en duizenden bezoekers. Op de eerste beursdag werd duidelijk dat de horecasector volop in beweging is. Nieuwe producten en concepten gingen daarbij hand in hand met thema’s als duurzaamheid, personeelskrapte, veranderende gastwensen en de zoektocht naar meer efficiëntie in de keuken.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid