Sligro behaalt certificering voor duurzame bedrijfsvoering


Sligro ziet de veranderende marktomstandigheden als een gegeven waarop het weinig invloed heeft en richt de aandacht op eigen doelen

Groothandel - Sligro Food Group Nederland heeft het ISO 14001:2015 certificaat verkregen voor ontvangst, opslag en transport van food en non-food producten. Op het gebied van milieumanagementsystemen is ISO 14001:2015 de internationale norm.

De norm is gericht op het beheersen en verbeteren van de prestaties op milieugebied, zowel binnen de organisatie als in de gehele keten. Het doel is om voortdurend verbeteringen te realiseren op het gebied van milieu en duurzame bedrijfsvoering. Er wordt gekeken naar het huidige milieubeleid, de relevante milieuaspecten van de organisatie, de energie-efficiëntie met het oog op de reductie van CO2-emissie en de maatregelen die de organisatie neemt om deze te beheersen of te reduceren. Volgens Sligro stellen grotere bedrijven en met name overheden deze certificering vaak als eis bij aanbestedingen.

Bron: Sligro/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

GemaQ Summit in Efteling richt zich op beleving en verkoop

Event – Beleving en impact stonden centraal tijdens de vijfde GemaQ Summit, die donderdag 1 oktober plaatsvond in de Efteling. De bijeenkomst voor zelfstandige tankstationondernemers draaide om de vraag hoe bedrijven de aandacht van klanten kunnen trekken, vasthouden en vertalen naar resultaat op de winkelvloer.

Lees bericht


Twintig foodstartups presenteren innovaties op eerste Food Startup Market

Event - Twintig foodstartups hebben tijdens de eerste Food Startup Market bij de Jamfabriek in ’s-Hertogenbosch hun producten en concepten gepresenteerd. De bijeenkomst trok circa 150 bezoekers uit onder meer de foodsector. Innovaties varieerden van producten op basis van reststromen en plantaardige voeding tot functioneel ijs, fermentatie en alcoholvrije dranken.

Lees bericht




Supermarkten verlaten VNO-NCW vanwege hogere contributie

Actie - Meerdere grote bedrijven uit de detailhandel stappen uit ondernemersorganisatie VNO-NCW vanwege een forse verhoging van de contributie. Dat hebben betrokken organisaties bevestigd na berichtgeving van De Telegraaf. Onder de vertrekkers bevindt zich ook het Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL), de branchevereniging waarbij onder meer Sligro is aangesloten.

Lees bericht




© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid